Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosiaaaaaaa

rozwiazanie umowy za porozumieniem stron

Polecane posty

Gość zosiasamosiaaaaaaa

odchodze z pracy koszmarnej pracy. mam umowe na stale i chce ja rozwiazac za porozumieniem stron- pracodawca zgadza sie i nie robi problemow a chyba sie nawet ciszy bo ma kogos swojego na to miejsce i moja osoba juz mu dawno nie pasowala. i teraz pojawia sie pytanie czy ja mam wystapic z prosa na pismie o rozwiazanie tej umowy czy ma to byc bez tej umowy tzwane porozumienie klasyczne bez mojej prosby pisemnej. co jest korzystniejsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiaaaaaaa
aha dodam ze na razie nie mam nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam takie
POROZUMIENIE zawarte w Poznaniu w dniu 2 października 2007 roku pomiędzy: 1) ,,,,,,,,,, . z siedzibą w ..........., zwanym dalej Pracodawcą, reprezentowanym przez: .......... a 2) Panią ......... , zam. ............. zwanym dalej Pracownikiem. § 1 Pracodawca i Pracownik zgodnie oświadczają, że łączy ich umowa o pracę zawarta w dniu ...... 2007 roku na czas nieokreślony § 2 Pracodawca i Pracownik zgodnie oświadczają, iż z dniem 31 października 2007 roku rozwiązują umowę o pracę określoną w § 1 na mocy wzajemnego porozumienia. § 3 Porozumienie niniejsze zostało sporządzone w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach po jednym dla każdej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiaaaaaaa
ale pisalas wniosek o to rozwiazanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba nic więcej pisać, wystarczy tak jak podała --ja miałam takie-- dasz to pracodawcy, on to podpisze i umowa rozwiązana. Pomyśl co będziesz robić potem, bo zasiłku dla bezrobotnych od razu nie dostaniesz, z czego będziesz żyć zanim znajdziesz nową pracę? Może spróbuj się dogadać, niech dadzą Ci wypowiedzenie, to zasiłek dostaniesz od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiaaaaaaa
mi i tak zasilek nie przysluguje. mam troche oszczednosci i mieszkam z rodzicami wiec jakos dam rade. nie moga mi dac wypowiedzenia bo nie redukuja tego etatu wiec automatycznie musza podac ze zwalniaja mnie dyscyplinarnie i wtedy tez nie mozna dostac zasilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka26
Jak ja sie zwalnialam to powiedzialam kierownikowi ze chce odejsc. A on powiedzial to glownemu szefowi i za pare dni dostalam od nich pismo dot. zwolnienia za porozumieniem stron. Podpisalam je i tyle. Oni to napisali ja tylko oznajmilam im to ustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosiaaaaaaa
a mialas wtedy nagrana noa prace czy odeszlas bo nie wytrzymywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×