Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eharg

Mamy chłopców- jak to jest mieć synka?

Polecane posty

Gość eharg

Usg wykazalo, ze tym razem bede miec synka. mam juz 3letnia corke. drogie mamy, jak to jest wychowywac synka??? bo na razie trudno m ito sobie ywobrazic. zdziewczynka nie mialam takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta.
Ja miałam odwrotnie.najpierw synek..potem córka. tez sie zastanawiałam jak bedzie. I było wszystko super dobrze. Zobaczysz ,ze nie bedzie zadnych problemów jak synek sie urodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eharg
a czy to prawda, ze hlopcy sa mnie jspokojni i bardziej rozkrzyczani od dziewczynek? kogo wychowuje sie latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tez mi sie wydaje ze to wszystko indywidualna sprawa kazdego maluszka jaki bedzie.Nie ma znaczenia czy to chlopiec czy dziewczynka,kazde dziecko jest po prostu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam córcię 8 lat od początku było cudownie spała całą noc i nie miałam z nia żadnych problemów wychowawczych a teraz po tych 8 latach mam synka 4 miesiące jest zupełnym jej przeciwieństwem od początku bardziej wymagający - jak to facet - hihi. Wydaje mi sie jednak, ze wszystko zależy od dziecka tak jak pisały poprzedniczki. Moja znajoma rodziła ze mną pierwsze dziecko ma syna dał jej popalić a teraz tez urodziła 2 tygodnie przede mną synka i jest aniołkiem całkiem inny - więc nie ma reguły. Jeśli chodzi o pielęgnację to jest taka sama /końcówka tylko inna ;)/. Dasz rade - gratuluje i życzę szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×