Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1200netto

czy 1200 zł jako pracownik biurowy jest OK??

Polecane posty

Gość 1200netto
ile wy zarabiacie na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wyciorem przepchalas
nie marudz tylko pilnuj posadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka123
ja 1350 brutto ale dopiero zaczynam ile to jest netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200netto
nie caly 1000 wyjdziesz...odejmujesz ok 25 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka123
no tak właśnie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na papierze
1250zl a na reke jeszcze nie wiem - dopiero zaczelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaaa
bardzo ok, ja na poczatek dostane bo utro zaczynam 800netto, dopiero po 3 misiacach bedę miała 1200-2000netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 1500 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200netto
a na czym ta wasza praca dokladnie polega??Bo ja tez niby mam na umowie pracownik biurowy a pracujac w hurtowni: -wystawiam faktury -robie ofery cenowe -odbieram telefony od klientow tzn mam ciagly kontakt z klientami a wy co robicie??czy biurowe znaczy sie tylko np fakturowanie czy tak jak u mnie rowniez obsluga klienta??bo mi sie praca biurowa raczej z obsluga klienta nie kojarzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 1650 netto
i uważam że to za malo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200netto
ale co dokladnie robicie na tych stanowiskach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malooooo................
to ja mam 1200-1500 jako ekspedientka w sklepie,po 6 godz/dien a w pt i sob po 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200netto
cooo??jaka ty jestes ekspedientka??tzn w jakim sklepie??pierwsze slysze zeby tyl;e zarabiac w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jaki sklep
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikary3
niech to wreszcie się skończy i nastąpi normalność!!!!!!!!!!Mam na myśli niepewne pytania polaków o takie zarobki.Wszyscy wiemy ,że to ,,śmieszne pieniądze"ale dla pewności chcemy się upewnić,czy aby nie zawale posadki z ,,taką"pensją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikao
Ja jestem jeszcze na okresie próbnym i mam 1500 brutto, czyli tysiąc z kawałkiem netto. Zajmuje sie fakturami, ofertami, tel, fax, poczta, urzędy, kawka itd. Praca nie jest zła, na prawde jest ok. Zastanawiam sie tylko, czy wszedzie po okresie próbnym podnoszą pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym jest
ZAZWYCZAJ PO PRÓBNYM TO ZWALNIAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie mało
nie pytaj się ludzi tylko się zastanów czy Tobie to odpowiada. moim skromny zdaniem czasy pensji ok. 1000 zł powinny odejść w przeszłość :o takie minimum to 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozśmieszajcie mnie
pensja w biurze ponad 1200 to chyba tylko w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sekretarka zaczynala od 1300 na reke - po 2 m-cach okresu probnego dostala umowe na stale i ma 1500 na reke odbiera telefony, wystawia faktury, pisze pisma, przyjmuje klientow (ale u nas jest ich bardzo malo) i wykonuje zadania od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbkshdbdjd
To zależy jakie masz obowiązki, jaka to firma i w jakim miescie. Za prace biurową soatje się od 900-1800 zł. (zdarza sie mniej, zdarza się więcej-wiadomo, to jest średnia). jeżeli są to początki Twojej pracy to stawka nie jest zła. najcześciej podnoszą po ok 8-12 miesiącach. Z tego co się orientuję to nie o 100 zł,ale np. o 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie mało
to, czy po okresie próbnym będziesz miała podwyżkę powinno zostać ustalone przy przy6jmowaniu do pracy. ja wiedziałam od samego początku, zę po próbnym bedę miała wyższą pensje. jak ci nic nie mówili to możliwe, ze zostaniesz z tą samą. bo regułą żadną podwyżka po próbnym nie jest. rzadko kto da ci więcej sam z siebie, chyba, ze się upomnisz, wtedy masz szansę na podwyżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie mało
ja powiem tak - nie jestem sekretarką ale też mi się zdarza robić to, co sekretarka powinna, mam trochę też swojej pracy (związana z kontrolą jakości)n ale ogólnie to się nie przemęczam :P zarabiam 2000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie mało
a poprzednio pracowałam w firmie, gdzie nie było podwyżki od kilku lat - ciągle tyle samo, marne 1000 zł. jak odeszłam, to jeszcze dyr im premie obciął (ok. 1/3 pensji) więc podwyżki regułą żadną nie są. aaa, i jeszcze jedno - ja miałam miec na stałe 1800 - i miałam, ale latem szef sam z siebie dał jeszcze 200 :) więc moje doświadczenia zarobkowo-podwyżkowe są naprawdę skrajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×