Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiesia

CZY KTOS JEST AGENTEM NIERUCHOMOSCI?

Polecane posty

JAK TAK TO CZY FAJNA TO PRACA I JAK PLATNA? DODAM ZE DOSTALAM OFERTE PRACY I ZA KAZDE ZLECENIE SPELNIONE DOSTANE 50% PROWIZJI ALE NIE MAM POJECIA ILE WYNOSI TAKIE COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przesady duzoooo
ja nie jestem ale tez mnie interesuje praca w tym zawodzie... bylas juz na rozmowie o co pytali? czy jakas podstawa + prowizja? umowa o prace czy zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaa
Gadalam z kolezanka i u niej w biurze to wyglada tak, ze pracownik ma 1000zł netto podstawy i za kazda transakcje prowizje. Oczywiscie zdarza sie miesiac kiedy nic sie nie podpisze i wtedy dupa, zostaje ten tysiac, ale czasem wychodzi sie niezle na tych prowizjach, jakies 5-6tys. Jeszcze mowila cos takiego ze oni musza dla biura w miesiacu 3tys zlotych zarobic, a ponad to jest prowizja. Nie wiem tylko co dzieje sie kiedy nie zarobi nic, czy przechodzi na nastepny miesiac i musi wtedy 6tys zarobic? Dodam ze sa to osoby bez licencji agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przesady duzoooo
aa ciekawa jestem czy klientow "bierze sie po kolei" czy kto pierwszy ten lepszy w łapaniu prowizji. jak ktos wie to prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaa
No chyba tak jak w kazdej pracy, skoro ty od poczatku prowadzisz danego klienta, to prowizja twoja. To nie jest jakies ciezkie do podzielenia, ja wprawdzie w innej branzy pracowalam na prowizje, ale kazdy wiedzial ktory klient jest czyj i nikt sobie prowizji nie wyrywal. Mysle ze tu jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiiiii
jakbys faktycznie dostala 50 procent prowizji to do swiat bedziesz bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiiiii
ps klientow sobie szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaa
>ps klientow sobie szukasz NIe koniecznie, to dziala w 2 strony, czesc wyszukujesz ty, czesc zglasza sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa
uppppp :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555555555552222222222
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×