Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antypraca

Nie chce pracowac z daleka od rodzinnego miasta-moze jestem nienormalna?

Polecane posty

Gość antypraca

Mam propozycje pracy. Niezle platnej i co najwazniejsze w mojej waskiej branzy. ale.. no wlasnie..wcale nie chce pracowac z daleka od rodzinnego miasta. Tu planuje swoja przyszlosc, tu mam znajomyh i rodzine. Czy ja jestem nienormalna? Wszyscy wyjezdzaja w Polske, do innych krajow za lepsza praca, a ja wybrzydzam. I wole pracowac za polowe tego, co bym zarabiala w tej pracy, ale wracac do swojego domu i znajomych ludzi niz do pustego, wynajetego pokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradztwo pracowe
Jeśli dostałaś bardzo korzystną propozycję finansową rzędu 1200 zł brutto, to pracuj w mieście. Będzie cię stać na wynajęcie mieszkania , uregulowanie opłat i odłożenie miesięcznie 20, 30 zł. Po 10 latach skutecznego odkładania bedziesz miała 3600 zł! Natomiast jeśli to słaba propozycja rzedu 936 zł brutto czyli minimalnego wynagrodzenia to odpuść sobie i pracuj u ojca w zagrodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypraca
Milo mi, ze choc jedna osoba potraktowala mnie powaznie. Wydaje mi sie, ze pieniadze to jednak nie jest wszystko. I nie chodzi o to, ze sie lenie i nie chce pracowac. Bardzo chce! Ale nie chce emigrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypraca
Milo mi, ze choc jedna osoba potraktowala mnie powaznie. Wydaje mi sie, ze pieniadze to jednak nie jest wszystko. I nie chodzi o to, ze sie lenie i nie chce pracowac. Bardzo chce! Ale nie chce emigrowac. I jest to niestety przykre i zalosne, ze w Anglii na zmywaku zarabialabym wiecej niz tutaj jako mgr inz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypraca
Milo mi, ze choc jedna osoba potraktowala mnie powaznie. Wydaje mi sie, ze pieniadze to jednak nie jest wszystko. I nie chodzi o to, ze sie lenie i nie chce pracowac. Bardzo chce! Ale nie chce emigrowac. I jest to niestety przykre i zalosne, ze w Anglii na zmywaku zarabialabym wiecej niz tutaj jako mgr inz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypraca
Milo mi, ze choc jedna osoba potraktowala mnie powaznie. Wydaje mi sie, ze pieniadze to jednak nie jest wszystko. I nie chodzi o to, ze sie lenie i nie chce pracowac. Bardzo chce! Ale nie chce emigrowac. I jest to niestety przykre i zalosne, ze w Anglii na zmywaku zarabialabym wiecej niz tutaj jako mgr inz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidowy wojak
Nie jesteś nienormalna ino lekko z beretką masz. Pracuj dziołcha w mieście bo więcej dudków zarobisz a ojciec i chlopaki z remizy poczekają. Jak przyjedziesz kasiasta to bedziesz najlepszą partią we wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypraca
A gdzie ja napisalam, ze mieszkam na wsi? No, chyba, ze to taka wyszukana metafora :/ Dobr, dzieki za wypowiedzi. Nie ma sensu ciagnc tej dyskusji w tak "przyjaznym" tonie. Zycze Wam duzo kasy i rodziny przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×