Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asbud

Czy znajdę fajnego faceta mimoże że mam dziecko

Polecane posty

Gość ooIga
Jeśli to Twój jedyny mankament to jasne, że znajdziesz... cała masa nieodpoe\wiedzialnych pajaców zrezygnuje w przedbiegach i tylko ci fajni nie uznają tego za wadę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murlata
jasne ze znajdziesz, jesli trafisz na faceta ktory potrafi kochac a nie kieruje sie wyrachowaniem. powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbud
Dzięki za słowa otuchy. Zapomniała dodać, że pochodzę z 60 tys. miasta, tu prawie wszyscy się znają przynajmniej z widzenia, a to utrudnia sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murlata
no to faktycznie troche utrudnia sprawe. ale nie czyni ja niemozliwa. wystarczy w to uwierzyc. i nie miec w sobie desperacji. zyj swoim zyciem i uwierz ze potrafi byc piekne! i wtedy takim sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustek4500
na stale watpie beda chciec od ciebie tylko sexu a nie zabawy z Twoim dzieciakiem Zestarzejesz sie troche , dziecko podrosnie to zainteresuje sie toba jakis dojrzaly 40stoletni rozwodnik ktory bedzie chcial czegos wiecej niz tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRYT
nikt ci nie kazał zachodzić w ciąże teraz plac za swoje bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicosik
nie wiem czy to mozliwe bo ja od ponad roku jestem po rozwodzie, mam dziecko ktore kocham nad zycie. niestety kiedy tylko mowie o mojej przeszlosci (przeciez nie bede niczego ukrywal) on razu biora nogi za pas. mimo, ze wczesniej jest fajnie, przyjemnie itp. ale mnie to nie zlamie, pozostaje mi tylko wierzyc, ze jednak na swiecie nie ma tylko plytkich kobiet... dlatego trzymaj sie i uwierz, ze moze jednak zycie ci sie odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicosik
nie wiem czy to mozliwe bo ja od ponad roku jestem po rozwodzie, mam dziecko ktore kocham nad zycie. niestety kiedy tylko mowie o mojej przeszlosci (przeciez nie bede niczego ukrywal) on razu biora nogi za pas. mimo, ze wczesniej jest fajnie, przyjemnie itp. ale mnie to nie zlamie, pozostaje mi tylko wierzyc, ze jednak na swiecie nie ma tylko plytkich kobiet... dlatego trzymaj sie i uwierz, ze moze jednak zycie ci sie odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicosik
nie wiem czy to mozliwe bo ja od ponad roku jestem po rozwodzie, mam dziecko ktore kocham nad zycie. niestety kiedy tylko mowie o mojej przeszlosci (przeciez nie bede niczego ukrywal) on razu biora nogi za pas. mimo, ze wczesniej jest fajnie, przyjemnie itp. ale mnie to nie zlamie, pozostaje mi tylko wierzyc, ze jednak na swiecie nie ma tylko plytkich kobiet... dlatego trzymaj sie i uwierz, ze moze jednak zycie ci sie odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
dziewczyny, nie rozumiem was... Dlaczego dziecko ma czemukolwiek przeszkadzać? Po rozwodzie, mimo że mam dzieci miałam 3 propozycje matrymonialne w przeciągu 4 lat. To ja wybierałam, to ja dawałam nogi za pas jak mi cos nie grało. Może więcej optymizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy czasem
nie chodzi tu o cos innego niz ilosc narzeczonych w ciagu 4 lat? jednak chyba cos nie tak, skoro mialas juz 3... nie lepiej jednego a porzadnego?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×