Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość gość
Wiem, ze jestes parszywym, smierdzacym oszustem i naciagaczem! Skad wiem? - Bo bardzo bliska mi osoba spotkala ciebie. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKI -----Pektosol ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.10 Jak to wiesz ze Adas jest oszutem to omieniajac przez osoby to on,a druga czesc odpowiedzi jest ty,chyba ci sie juz w głowie pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZATOKI!!! Do leczenia zaplaenia zatok stosuje sie jod i mangan . Nos przemywa sie cieplą woda z dodatkiem niewielkiej ilosci jodyny (wode mozna tez delikatnie zabarwic nadmanganianem ) . Tę wodę wciaga sie kilka razy w ciagu dnia przez nos. ZATOKI . Opukiwac nasadę nosa przez 2-3 minuty kciukiem . Przerwa na 5-20 minut i powtorzyć. Wykonywać ten zabieg co najmiej 2 razy dziennie. Stsowanie Pectosolu - prepara ziolowy do kupienia w aptece . leczy infekcje gornych drog oddechowych , zatokach , gardle nerkach , upłynnia i rorzedza zalegajaca wydzieline . Zmniejsza bol glowy . Pierwszego dnia przyjmowac kilka razy dziennie w mniejszych dawkach .Poniewaz jest wyjatkowo niesmaczny ze wzgledu na ilosc zawartch ziol popijac woda z sokiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZATOKI! Przy przewlekłych nieropnych formach choroby lekarze radza stosowac napar z rosliny dziurawca przygotowany wedlug proporcji -1 lyzeczka suszonej rossliny na 1 szklanke wody. Dziurawiec wykazuje dzialanie przeciwzaplane , wzmacnia ochronna funkcje leukocytow , przyspiesza regeneracje tkanek . 2 łyzeczki suszonej rosliny dziewanny drobnokwiatowej zalac 200ml wrzatku odstawic na 1 godzine przecedzic. Przyjmowac po 50 ml 4 razy dziennie . 2 łyzeczki rosliny przywrotnika zalac 250 ml wrzatku , odstawic w cieple miejsce na 2 godziny , przecedzic. Przyjmowac po 70 ml 3 razy dziennie 15 minut przed jedzeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKI -gość -ffinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak taaak,gośc finka zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKi ---przygotowujemy po 1 łyżce :sok z startej cebuli ,olej roslinny,,dobry ,prawdziwy miód ,rozdrobnione szare mydło ,mleko.Mieszamy ,wstawiamy na wolny ogień.Doprowadzamy do wrzenia .Na koniec dodać 1 łyżeczkę nalewki propolisowej .Odstawiamy do ostygnięcia .Z waty robimy tampon ,moczymy w mieszaninie i wkładamy do nozdrza na 1-2 godz .Po upływie pewnego czasu zacznie się potężny odpływ ropy z zatok .Początkowo możliwe jest pieczenie powodujące kichanie ale należy wytrzymać.Kuracje robimy codziennie aż do wyleczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finko, co byś poleciła na powiększone węzły chłonne pod pachami (prawdopodobnie mam je od depilacji), ale przy tym mam też torbielki w piersiach i zatoki, których nie mogę udrożnić (nie bolą mnie zatoki, ale po nocy czuję, jak mi spływa coś do gardła i ślina jest dosyć gęsta). Czy to wszystko może być powiązane ze sobą? Proszę poradź mi, bo masz ogromną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Finko proszę o napisanie porad na endometriozę i torbiele czekoladowe. Przejrzałam całe forum to i kobiece porady i kiedyś kazałaś osobie Garbsonik i innej o podanie gg, że podasz jej porady. Wiele osób zmaga się z tą chorobą proszę poradź, jak znasz sprawdzone i naturalne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Finka to Adam z podkarpacia załozyciel topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz jak tu wpadnie admin-agnieszka-ortgraficzna to was jadem opluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Zatoki ,powiększone węzły chłonne ,zmiany w piersiach -to wszystko ma związek ze sobą.Początek jest w zatokach (infekcja ,stan zapalny )co daje powiększone węzły ,stan zapalny w jajnikach -zmiany w piersiach i zapewne stan zapalny w moczu.Leczenie zatok ....pisze wyżej......Dodatkowo po 0,5 tabletki pyralginy -stosować do czasu uczucia wypacania i na noc.Zmiany w piersiach cofną się po zastosowaniu nalewki z nagietka -2x dziennie łyżeczke. (najmniej przez 2 tyg i dłużej)Nagietek to naturalny antybiotyk -więcej o nagietku na 'Choroby kobiece -porady .Pektosol wskazany -leczy infekcje ,stany zapalne w całym organizmie ,wyksztusza zatoki ... Stan zapalny to powiększone węzły chłonne ........Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lapsza jest Uncaria Wilkakora,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Endometrioza ,torbiele ,cysty---nie czytałaś uważnie porad na "Choroby kobiece -porady "Krople na endometrioze -str 40 !!!Porady ,receptury na torbiele ,cysty ....na stronach .....Receptury dopisuje .........Dodatkowo wykonywać kratkę z jodyny na brzuchu (trzy poziome i trzy pionowe kreski ) codziennie na noc .Wykonywać do czasu wchłaniania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkakora jest badzo dobra z ty ze ciezko złapac wilka.Jeszcze lepszy jest koc***azur ale koty nie chetnie go oddają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my wiemy ze jest bardzo dobra Wilkakora,włąsnie na cysty,wrzody tobiela,nie koniecznie na brzuchu smarujemy jidyna,mozna na udzie plame wielkosci dłoni do wchłoniecia sie w ten sposób karmimy tarczyce tak przez 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz Wilkakory polecam nanosrebro w kubku magnetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj to sie przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
JODYNA---nie tylko smarujemy na udzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKI ---JODYNA ---do płukania zatok używamy 10 kropli na szklankę ciepłej wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKI ---więcej porad ....receptur........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj ten oszust Adam z Podkarpacia (teraz kolejne pseudo "finka") zeruje na naiwnych, zdesperowanych, szukajacych pomocy chorych. On nie ma wstydu, honoru, godnosci. Bestia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Z tej strony ffinka.Nie jestem żadnym Adamem . Pochodzę z kujawsko -pomorskiego . Proszę mnie nie mylić .Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to jestes Adamem z Podkarpacuia ,ortograficzna juz ponad rok o tobie pisze na wszystkich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to jestes Adamem z Podkarpacuia ,ortograficzna juz ponad rok o tobie pisze na wszystkich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ffinka dziś tutaj kazdy jest Adamem z podkarpacia ,dlatego nie przejmuj sie ze i ty jestes Adasiem,bo lansujesz inne metody leczenia niz tez medycyny ortodoksyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "kazdy", tylko Adas! Wypierasz sie tozsamosci. Tak daleko sie ze swoja glupota zaplatales. Zal ciebie prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×