Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka22

Dziewczyny prosze o pomoc w sprawie kosmetykow OILATUM

Polecane posty

Gość malenka22

Bardzo prosze o pomoc :) ZA m-ac zostane mama i chcialabym zaczac juz kupowac kosmetyki dla malucha,slyszalam od wielu osob ze bardzo dobre sa kosm.z serii Oilatum tylko ze sama nie wiem co mam wybrac,zeby nie wyrzucac pieniedzy w bloto...dlatego prosze o pomoc :) W serii sa nastepujace preparaty: emulsja do kapieli zel do kapieli mydlo soft krem krem soft szampon plus,plyn do kapieli lecznieczej Mam jeszcze jedno pyt:czy jezeli kupie emulsje do kapieli to musze kupic tez szampon z tej serii czy moge myc glowke malego tez ta emulsja czy nie bardzo ? Kobietki piszcie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek wystarczy tylko płyn do kapieli.Używam tych kosmetyków od lat,najpierw dla syna,a ma juz 6 lat teraz dla córki.Polecam bo naprawde sa warte pieniedzy,nie małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
bo zastanawiam sie tez nad kosmetykami z serii OILLAN-podobno to polski odpowiednik Oillatum tylko sa tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam tylko emulsji do kąpieli. Takiej co sie wlewa do wody i niepotrzeba juz ani mydelka ani oliwki. Mysle ze to fajny pomysl i wielkie ulatwienie dla świeżej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tego polskiego odpowiednika nie sprawdzałam.Ale oilatum jest naprawde ok,może sprawdz składniki,jeżeli to samo to pewnie,że lepiej taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Oilatum jest naprawde baaardzo wydajne. Na wanienke wody wlewasz jedna nakrętke emulsji. Jak kupisz duża butelke to ci starczy na naprawde długo a potem jak dziecko starsze to mozesz juz przejsc na jakis zwykly zel albo mydełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam,że ten polski odpowiednik ma wiecej parafiny,może tylko troche wiecej,ale mysle ,że smiało mozesz kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
bardzo Ci dzi8ekuje za pomoc :) kupie jednak kosmetyki z serii OILLAN ,sklad prawie taki sam a sa o polowe tansze wiec troszke pieniazkow sie oszczedzi :) A moge Cie jeszcze o cos prosic? szukalam na necie ale nie moge znalezc :( Jakie preparaty wchodza w sklad kosmetykow OILLAN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oillan Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej 150 ml -15zł, Oillan Mydło natłuszczające-7,5zł ,Oillan Balsam intensywnie natłuszczający-14,95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
jestes kochana :) bardzo Ci dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
a nie wiesz moze czy jak kupie ta emulsje do kapieli to musze miec tez mydelko ? czy emulsja sie myje dziecko czy wlewa sie ja do wody ? a ten balsam jest po kapieli tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
hehe :) Twoj maz ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde na poczatek wystarczy tylko emulsja do kapieli,wlewasz tylko do wanienki i myjesz tym bobasa.Pózniej jak juz bedzie starsze to możesz uzywac tylko mydełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oillan: parafina ciekła 64% Oilatum: 63,4% parafiny płynnej Taka różnica to żadna różnica :) Nawet na pracowni chemii analitycznej ilościowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten balsam to jest raczej do skóry juz naprawde suchej lub alergiczej.Niema potrzeby go stosować,chyba ,że twoje dziecko bedzie miało problemy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta jak wykapiesz w tym dziecko to sama bedziesz widziała ,że nic juz innego nie trzeba używac,super natłuszcza i nawilża skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
bardzo Ci dziekuje :) A mam jeszcze jedno pyt: czym smarowac buzke malucha ? jakim kremem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,ja nigdy tego nie robiłam.Tylko przed wyjściem na spacer.poprostu nie było takiej potrzeby,a co do kremów na dwór to jest tak duży wybór na rynku ,ze napewno na coś sie zdecydujesz.Ja w tej chwili mam ziołoleku krem AQUA STOP do buzi i narazie nie moge narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
Juz nie zawracam Ci glowy,bardzo mi pomoglas,naprawde :) Dziekuje z calego serca :) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka22
Chemical --->>>> nie ma sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×