Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...GrZeSzNiCa...

Szukam striptizera na 18 ze śląska???? Pomocy

Polecane posty

Gość ...GrZeSzNiCa...
Szukam striptizera ze śląska na 18 siostry. Ale kompletnie niemam pojęcia gdzie i do kogo się z tym zwrócić. Jeżeli macie to prosze o jakieś namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
na dobry striptiz nigdy nie jest za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoś full
Weź panna Mietka spod Kiosku. Słyszałem że nieźle galoty zdejmuje Mieszka chyba w Gliwicach Chcesz to dam ci numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
taaak, dla zabawy :) ale oczekuje konkretnych odpowiedzi?? nr telefonu cennik itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech rzeczywiscie mlodziezy sie w glowach przewraca :O Striptizera to mozna wynajac na wieczor panienski a nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
co was to obchodzi, mam taką ochote i wynajme. A 18 lat to już chyba odpowidni wiek, chociaz w tych czasach to już o wiele wczesniej zaczynają. A mam wrażenie że na tym forum wypowiadają się mamusie tzw." grzecznyk" dziewczynek. Które w domu są dobrymi grzecznymi córeczkami, a poza domem ciagną laski starym zboczeńcom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamusie tylko tatusie ktorzy przezyli juz niejedna 18 ale o striptizie nie bylo na nich mowy :P Ciekawe co na wieczor panienski wymyslisz, chyba noc w burdelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
Bez przesady chodzi tylko o dobrą zabawe i kupe śmiechu ;/ nic więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszam Ciebie jestem deska przegralam zycie na moj wieczor kawalerski bo z pewnoscia bedzie tam damski striptiz :P A co do grzesznicy : hmm dziwne ale jak mialem 18 to jakos nikt nie potrzebowal striptizerow do super zabawy i kupy smiechu ;) Zastanow sie czy naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
... hustawa... ale się czepiasz, wiadomo i bez tego bedzie dobra zabawa... ale to nic takiego w końcu. nie chcę wynająć jej faceta na noc,. tylko do tańczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira ta z gry
A nie lepiej by było wynająć kaluna i sztukimstrza. Klaun wręczał by baloniki, czarodziej pokazywałby sztuczki. Myślę że bawilibyście się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktos musi sie czepiac :) Ale ok , to Twoj wybor :) Poszukaj w jakis gazetach ogloszen albo w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm osiemnastka bez nagiej tancerki to jak osiemnastka bez 18 pasów na tyłek o 12 w nocy. Bez jednego i drugiego obyć się nie może. To już TRADYCJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
no właśnie ale potrzebuje jakieś namiary, na striptizerów ze śląska ?? ma ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Ja bym zatanczyl ale niestety jestem teraz poza Slaskiem i niewiem kiedy znow bede In Schlesien, a pozatym niemasz zadnych spontanicznych kolegow? zazwyczaj chlopcy robia wszystko by sie zabawic, ja w kazdym razie czesto swirowalem striptizera na roznych imprezach oczywiscie prywatnych , dobze by bylo gdyby i jakas dziewczyna z nim stripowala Powodzenie imprezy 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasko
moge to zrobic dla ciebie ale mam 49 lat i jestem dosc mocno owlosiony ale wyglad mam wcale wcale zapytaj kolezanek czy lubia owlosionych facetow warto mnie poogladac jest na co popatrzec zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasko
ach zapomnialem podac adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny tańczę na 18stkach - potrafię zrobić fajne show na dobrym poziomie. Dobra zabawa gwarantowana. Tańczę również na indywidualne zamawianie :) Lokalizacja: Śląsk Kontakt: sexitaniec@mixbox.pl zapraszam do zabawy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orel
Hej tancze na śląsku jestem z tychow mój nr 530585018 więcej informacji pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×