Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaOLAAA27

czy to powod do rozstania czy jakis zart???

Polecane posty

Gość zagubionaOLAAA27

jestem z moim facetem 5 lat, uklada nam sie wspaniale. jednak pewnego dnia on oglosil ze go juz nie podniecam tak jak kiedys. czy trzeba zakonczyc ten zwiazek? nie mamy dzieci, od 5 lat moj wyglad sie jakos drastycznie nie zmienil... :o nigdy sie nie klocilismy, jest moim najlepszym przyjacielem...para z nas wrecz idealna ale po tym co powiedzial no sama nie wiem... co myslicie? poczatek konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag------
porozmawiaj z nim o tym, spytaj sie jego czy to powod do zakonczenia zwiazku;> albo zmien cos w sobie moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigracja danka
dokladnie tak , przejadlo mu sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaOLAAA27
nic w sobie nie zmienie on powiedzial to na serio, na powaznie- ze go juz nie krece ale uwielbia ze mna rozmawiac itp itd i ze chce byc tylko ze mna i ze mna sie ozenic, miec dzieci... nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się drastycznie nie zmieniłaś, to może właśnie powinnaś?? zmienić fryzure, strój, bielizne? sama inicjujesz czasami seks, czy tylko on ? idealna para \"na pokaz\" to nie zawsze idealna pra w łóżku... a jak w łóżku się nie układa, to niestety, ale związek nie ma przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh11
Wiesz, jak sie kogos kocha to czy po 5 latach czy po 10 latach ta osoba podnieca tak samo myślę.Mój facet nawet z brzuszkiem mnie podnieca jak nikt inny, a poznajac sie był plaski jak deska. Nie wiem co innego mogę Ci powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hljlj
przeczekaj bo tak naprawde niektorym facetom zalezy bardziej na wygodnym zwiazku i przjazni i przyzwyczajenia a innym na podnieceniu i przygodach-zalezy od faceta http://myspace.com/angellaashtonla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaOLAAA27
uwazacie ze to tzw POCZATEK KONCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwiera sobie furtkę, żeby mógł cię jawnie zdradzać :o a później powiedzieć :\" przecież ci mówiłem, że już mnie nie podniecasz...\" takie jest moje zdanie :O ale jestem kobietą, mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh11
Nie wiem czy to początek konca ale napewno nie jest to normalne. Moze faktycznie zmień cos w sobie, kup zarąbistą koszulkę, zrób mu jakiś striptiz i obudzisz w nim to co usnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpal go i podniecaj jeszcze bardziej niz kiedys - zaloz sexowna bielizne, zrob striptiz, ubierz sie tylko w bita smietane, sama wiesz najlepiej, co na niego dziala rob mu takie niespodzianki co jakis czas, zeby czekal na nie oczywiscie zakladam, ze chcesz byc z nim dalej on chyba zapomnial, ze zwiazki przchodza przez rozne fazy i nie zawsze bedzie tak samo cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaOLAAA27
oj robilam takie rzeczy to widzac jego mine przestalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh11
To znaczy że mu się nie podobalo? Cóż za dziwny facet. Mój mnie do tego nie może zmusić a Twój poprostu tego nie chce, ehhhhhhh myślałam, że każdy facet to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem lepiej zebys
mu wcale nie nadskakiwala jesli facet kocha Cie - przemysli jeszcze swoje odejscie a w tym czasie Ty...baw się dobrze wychodź na imprezy może jakiś kolega z pracy do Ciebie wieczorem przedzwoni? może wyjedziesz z kumpelami na kilka dni jeśli nie uda Ci się wzbudzić w nim zazdrości - to znaczy, że naprawdę jest źle... ale własnie zazdrość, niepewność może podgrzać temperaturę no i świadomość - że ok...jak nie on - to ktoś inny zajmie się Twoim, na pewno pociągającym cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne. Można to porównać do pysznego tortu. Jak jesz go pierwszy raz to smakuje wybornie ale jak jesz wyłącznie ten tort 3xdziennie, 365 dni w roku to można się wyrzygać. Od czasu do czasu trzeba przegryźć czymś innym, nawet pośledniejszego gatunku. Twój facet powinien pojeździć na innych kobietach i pewnie wtedy znów by nabrał apetytu na ciebie. Sprawdzone i potwierdzone :classic_cool: Taka jest mechanika pożądania i tupanie nóżkami z wściekłości niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Zakładanie sexownej bielizny to żałosny pomysł. To tak jakbyś w/w torcik posoliła, popieprzyła, zaczęła jeść z podłogi zamiast ze stołu czy łyżką zamiast widelcem. Smaku nie zmienisz. To będzie cały czas ten sam tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuewqhf
to niech przebierze sie za pomidora, jak posoli i popieprzy, to bedzie pyszne. no i pomidora wygodniej jest jesc widelcem niz lyzka. ale faktycznie nie jest dobrym pomyslem zakladac sexowna bielizne, kiedy w zwiazku jest zle. najlepiej jest wzbudzic w nim zwykla zazdrosc pogadaj, czy ta wypowiedz ma oznaczac koniec zwiazku, bo wcale nie musi. pojakims czasie emojce juz opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
do autorki; może czas abys ty rozejżała się za czymś innym i powinnas tez powiedziec ; wiesz właściwie ty tez mnie już tak niekręcisz, to czego niedostaje od ciebie będzie szukał gdzie indziej, tak myśle wiec po co sie męczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×