Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K.e.L.i.S

Sposób na byłą obecnego...

Polecane posty

Gość K.e.L.i.S

Jak najskuteczniej pozbyc sie byłej narzeczonej mojego obecnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
a co, miesza sie do waszego zwiazku? ja zalatwilabym sprawe po mesku, dostalaby po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
Amant pewnie gdyby autorka topiku spotkala atrakcyjniejszego, sama by sie za niego zabrala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
tak się składa ze juz nieźle namieszała....zaczęła wypisywać do niego sms-y,ze chce do niego wrócić i załozyć z nim "szczęśliwą" rodzine...szkoda tylko ze Ona go zdradziła i mieszka z innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
szkoda ??????a raczej dobrze i lepiej dla ciebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
ciasteczko...... ale damski bokser z ciebie... ..........hmmmmmmmmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
pociagnij jej z baniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
coś mi się zdaje ze niedługo o moim "obecnym",będe mówiła mój "były" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
...GrZeSzNiCa... ciasteczko...... ale damski bokser z ciebie... :) jakby byly jakies watpliwosci to jestem kobieta, a baba, ktora probowalaby mi odebrac mojego mezczyzne, pozalowalaby, ze sie urodzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu problemem nie jest
była narzeczona a raczej skupiłabym się na tym jak twój facet na nią reaguje, bo jeśli nie potrafi jej spławić to raczej z nim powinnaś pogadać o sensie waszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
............ a rogale były taaaakiie dobre....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
Niestety Grzesznica.....już nie bedziesz sie opychała drożdżówkami robionymi przez mojego "byłego" polish boyfrianda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
.... a może i dobrze, bo tylko w boki poszły :( a ten polish boyfrend, to niech sobie poszuka jakiegoś nowego ciasteczkowego potwora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
19.10] 11:43 Byłe znajome potrafią manipulacyjnie tak robić, aby facet nimi się zajmował. Miał poczucie winy. że one same, takie biedne.. a prawda taka, że sowim postępowaniem i.. słowami chcą wyeliminować tę, którą on kocha. Typowa zagrywka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
Grzesznico :och ty pospolita lateksowa wiedźmo ;) pomszcze te rogale.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
......... Dlatego szmate odrazu trzeba sprowadzić do parteru :) ... a jak nie to boyfrenda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...GrZeSzNiCa...
........... niech się wypcha dżemem :) ............. grabaż jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
ta była narzeczona zaczęła mi działac na nerwy w momencie jak zaczela mu sie znowu narzucać.....Ona zachowuje sie jak pies ogrodnika...sama nie weźmie,ale innej nie odda...teraz jak z Nim zerwe to i ona z niego zrezygnuje!Już raz tak zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
Jeśli namieszała to pewnie:P do parteru:P Niech wie, że miarka się przebrała;) Ponadto ja nie rozumiem jak można domagać się "uwagi" faceta, skoro wie taka;) że on kocha i marzy o innej. Z nią wiąże nadzieję na przyszłość itp. Jak się taka wtrynia to się poniża itp. Bo wiadomo skoro jest z nią to dla swojej ukochanej nie ma czasu. A jak się kogoś kocha to ten ktoś jets nr 1:) A nie inne. Bo z innymi nie tworzy się związku. Na obronę Mojego Mena;) powiem tyle, że wiąże się też to z tym, że...presja spoleczna, rodziny - jak to co ludzie powiedzą, jej rodzina. Musisz się nią zajmować. Ale to nie tędy droga. życzę tej Francy by Inna tak zrobiła w jej "związku", nawet jak będzie z kims tylko na sex, aby nr 1 była jego była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca
a najlepszy sposob na byłą;) dzowni a oN- nie mogę rozmawiać jestem umówiony z ..imię ukochanej. Zadzown pozniej. ;) albo pisze mail(to typowe zachowanie lub n agg) - Aj ostatnio jestem zalatatny ..imię ukochanej...Chyba rozumieszitp. Albo Sory nie moge pisać, na linii gg mam ..imię ukochanej. itp I tak zawsze, ilekroc napisze, ilekroc zadzowni. odwali się szybkoo:P Ale jak już była namieszała to ostro z nią:P Niech wie, że jej namieszanie nie było miłe dla ukochanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
On był z Nią 5 lat,a ze mną tylko 4 miesiące,więc chyba że nie mam szans :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.e.L.i.S
.....za kudły i o ściane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×