Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwja

szkoła nauki gry wstpnej dla mężczyzn

Polecane posty

A gdyby tak stworzyc taką szkołę, którą prowadziłyby kobiety, myślicie, że znudzone związki ożyłyby na nowo ? No bo który mężczyzna rozumie potrzebę swojej drugiej połowy, żeby np. głaskac jej twarz i niby tylko robic ten masaż? niechcący zsunąc się na jej piersi, po to by na nowo zacząc masowac twarz , uszy , okoloice oczu. Do tego koniecznie zapach ulubionych perfum gdzieś obok. Potem maseczka czekoladowa na piersi , którą należy po paru minutach wcierania usunąc ustami... J Jak , i czy wogóle wyobrażacie sobie taką szkolę.. Lubimy chodzc do kosmetyczki , na masaże bo potrzebujemy dotyku ! Czy nie przydałby się każdej kobiecie taki salon w domu ? Czy Wy drodzy Panowie wiecie o tym , że wasze ręce robią to cudownie ? Wolicie wydawac pieniądze na kosmetyczkę dla swojej kobiety ? Stwórzmy taką szkolę . nauczmy się nowych pomysłów na dłuuugą i cudowną grę wstępną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z założenia jest to szkoła w której mogę za przyzwoleniem swojej kobiety obmacywać inne kobiety tak?:P zaczyna mi się podobać :classic_cool: ale rozszerzyłbym to na naukę gry wstępnej i seksu :D w sumie już to umiem, ale.... na wiedzę trzeba być otwartym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
Ja czesto masuje moja partnerke, takjak napisalas powolutku za uszkami po pleckach smyram ja po bzuszku niechcacy dotkne Wzgorka Wenus (wtedy zadrzy) tak jakies 30 min a potem pozwalam jej sie mna zajac i tak taka zabawa we dwoje trwa czasami nawet z 3-4 godziny ,jest super a szkola nieglupi pomysl , nigdy niezaduzo wiedzy a jeszcze jak przy cwiczeniach sa cudze dziewczyny nooooooo to juz calkiem fajowo musi byc Jestem Zaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklinaczWarginy
ostatnio moja partnerka pękła w dwuch miejscach ale ją posklejałem i już dalej możemy się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak se dotkniesz przez internet ? Otóż właśnie ma to byc nauka GRY WSTĘPNEJ tylko. Bo seks to każdemu jakoś wychodzi a my kobiety jesteśmy spełnione ale często niedopieszczone. I chociaż mamy orgazm wcale nieudawany ,to jednak czegoś brakuje. I latają potem takie babeczki do kosmetyczki i do masażystki (tak, tak właśnie do kobiety, ) bo kto nas tak długo będzie dotykal, kto nasze potrzeby zna tak dobrze jak nie inna kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Twojego pisania zaklinaczu wynika , że jesteś jeszcze w świeżym związku, no a myślisz, że tak samo będzie za 10 lat ? o ile to będzie ten sam związek, no bo na początku trwania związku to ta gra wstępna jest niepotrzebna. No i jakie pomysły przychodzą Wam do glowy ? Może opiszecie jakąś scenkę potem ją ocenimy, wypróbujemy , a następnie podzielimy się wrażeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Wikary ,,,że realowa, ale najpierw teoria, potem zaliczenie, a na końcu egzamin REALOWY AŻ DO BÓLU, z własną partnerką najlepiej, bo w przygodnych związkach to grą wstępną jest sama świadomośc, że jest to przygodny związek, prawda ? A tak wogóle są tu jakieś kobiety ? Niech one też się wypowiedzą ,to może sklonią męzczyzn do spowiedzi, rachunku sumienia i do nauki ! OCZYWIŚCIE GRY WSTĘPNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem prawie 6 lat na tych samych śmieciach i jakoś nadal jest fajnie. A z grą wstępną jest różnie. Raz jest dłuuuuga a innym razem innym razem krótka a czasem jej nie ma wcale... I to że jej nie ma wcale to nie mój pomysł tylko partnerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. oczywiście, że nie zawsze . Musi by jakieś urozmaicenie, nawet czasem brak gry wstępnej ma też urok ogromny. Ale czy zdarza Ci się takie niby nic tylko zaczynasz ją np czesac, taka zabawa we fryzjera, ktory czesze, robi fryzurę, bierze w dlonie nożyczki, a potem nagla zmiana, robisz jej fryzyrę wiesz gdzie, czyli taki nagly zwrot akcji. Lubimy to , prawda dziewczynki ? a potem trzeba fryzurkę ułożyc, uczesac. To działa . Taki mały przyklad. Poderwijcie się, poopisujcie trochę takich małych przykladów. A Wy faceci to co lubicie ? na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że super. A jaki balsam ? Jaki zapach ? jakie Swiatlo ? co z masażem dolnej częsci cialka ? i czy przeszkadzają Ci jakieś mankamenty kobiecej figury? Czy kobiety powinny coś tuszowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam do ciała. Jaki? Nie wiem :P. Liczy się raczej samo masowanie;). Zapach byle delikatny i przyjemny. Światło nie za mocne. Ale wystarczające żeby wszystko widzieć. Dolna część dopiero dużooo później. Mnie strasznie kreci kobieta w samych majteczkach ;). Na początku dolne części są zakazane. Mówię o kobiecie którą kocham :). Nic mi nie przeszkadza. Akceptuję jej słodkie ciało. Jest zgrabna i ładna:). Bez sensu jest tuszować mankamenty... Albo sie kogoś akceptuje albo nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasz związek jest jak widac ok, ale zawsze może byc lepszy, dlatego temat uważam za otwarty i kontynuujemy. Sama jestem masażystką , przychodzą do mnie głownie kobiety, i z tego co widzę nie tylko dlatego, że boli je kręgosłup. A jeszcze zauważyłam , że te najbardziej spragnione dotyku, to te po 40- tce. MajA stałych partnerów często bynajmniej nie są lesbijkami a jednak... Co na to panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat ciągle aktualny. Czy każdy mężczyzna wie jak TO zacząc ? Żeby było inaczej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy chcę być na smyczy
? pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż to jest coś
. echhhh. ciężka robota, stawy wysiadają, łąpki bolą, ale... echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh niestety nie mam czterdziestki a masażyk uwielbiam! to straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Hemoroid
a moze by tak zadudnic na strunie d odbytu.. taki mały basik na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne ? że uwielbiasz masazyk ? ja też uwielbiam. Kto mi zrobi masaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
wczoraj widziałam dwie kobiety uczące swoich partnerów gry wstępnej. Mogli dotykac się tylko wzrokiem, wszyscy byli nadzy, rozmawiali tylko... Faceci prawie eksplodowali. Dzisiaj powtórka, już mogą się glaskac, ale tylko po głowie , szyi dłoniach i nogach, ciekawe jak daleko zabrną,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlaczego chcesz się zapisac ? Chodzi tu o dawanie dobrych i sprawdzonych sposobów na udany seks. Mamy już masaże, co jeszcze można wymyślec, żeby faceci nie zaczynali tego od wkladania nam ręki między nogi a po minucie czegoś innego i po pięciu minutach układali się do snu. Nie da się tego pokazac, ale można pisac, może coś fajnego przyjdzie Wam do glowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra wtępna ma to do siebie że zmienia się co rusz.. Można zabandażować oczy.. i zmyslowo pospacerować palcami językiem, piórkiem po plecy.. nie raż lodem.. tu dotknac.. tam.. rysować oowkiem.. też moja żona uwielbia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×