Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość superman junior

Uważacie że23 lata to już odpowiedni wiek na rozpoczęcie chodzenia z dziewczyną?

Polecane posty

Tak się zastanawiam, bo skończyłem już pare miesięcy temu 23 lata i wydaje mi się, że jestem już gotowy do chodzenia z dziewczyną za rękę ale jako, że nie jestem pewien do końca, pytam was, jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvv
Nie, nie , nie, stanowczo za szybko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jednak...:( Widzę, że nie bez przyczyny miałem jakieś przeczucia, że to jednak za wcześnie. Może i faktycznie nie jestem jeszcze gotowy. W końcu bez względu na to jak bardzo się jest już gotowym, zawsze można poczekać aby być jeszcze bardziej gotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
poczekaj tak do 30. Faceci miedzy 30 a 40 maja taki niepowtarzalny urok. maja wieksze powodzenie niz chlopacy kolo 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierw jakąś znajdź a potem ją zapytaj \"Jak myślisz czy jestem już gotowy aby chodzić z tobą za rękę\". :classic_cool: 🖐️ bo takie rady przez internet to sam wiesz :P jutro z rana do centrum handlowego marsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Skoro masz 23 lata to jesli chcesz poderwac dziewczyne bierz sie za takie w okolicach 17 - 18. Te w twoim wieku prawdopodobnie beda wolec tych starszych bowiem bardziej dojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w pewnym sensie bardziej dojrzały od moich rówieśników, np w takich sprawach jak bezpieczeństwo na drodze, dotrzymywanie danej obietnicy. Z drugiej jednak jestem mało samodzielny jak na mój wiek ale to się da chyba nadrobić. Ale chyba masz rację, że optymalna byłaby dla mnie dojrzała jak na swój wiek 17 latka, bo takie dziewczyny z wyglądu mi się bardziej podobają niż moje rówieśnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
wiesz co ? Zwal sobie konia dzieciaku i nie zawracaj nam głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×