Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marceliona

PROBIOTYKI-jakie produkty?poradzcie

Polecane posty

Gość marceliona

musze zazywac teraz duzo produktow probiotycznych,jakie to sa np?chodzi mi o nazwy,jogurty pewnie,ale jakie/naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Probiolac plus jedna tabletka dziennie za jakies 15zl oraz Lacidozone tez jedna kapsulka dziennie za jakies 12zl. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dzieki,a z takich produktow "do jedzenia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys polecano jogurty ale z zywymi kulturami bakterii, natomiast teraz odradza sie nabial ze wzgledu na to, ze moze oslabiac dzialanie antybiotyku. lekarze polecaja jesc probiotyki a nie jogurty :) Zeby jogurt byl suteczny musi zawierac okreslona ilosc tych bakterii ale nie wiem dokladnie ile. moze google bedzie pomocne bo calkiem niedawno gdzies czytalam o tym. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaKarola

To zależy jakiej kuracji potrzebujesz. Czy wystarczy tylko wzbogacenie diety o produkty probiotyczne czy trzeba zaczac pic probiotyki! Najlepiej kupić Synbiotyk czyli połączenie prebiotyku i probiotyku. Ale mozna rowniez codziennie profilaktycznie pic probiotyki np. takie w płynie  bo od razu działają. Dobrze wtedy w diecie zadbać aby jesc wiecej blonnika. A co do jogurtów to aby zadziałały tak jak probiotyki trzeba by ich zjeść dziennie zbyt duza ilosc aby to mialo sens. Dlatego lepiej pic probiotyki a jogurt zjeść na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka

Oczywiście wszystko - kefiry, maślanki, jogurty. Wszystkie mają różne szczepy bakterii, choć dobry probiotyk z apteki ma tego znacznie więcej i warto od czasu do czasu sięgnąć po taką kurację. U mnie najlepiej spisuje się flostrum z 2 szczepami bakterii. Po 2-3 dniach czuć różnicę. Organizm lepiej funkcjonuje. Wtedy warto jescze sięgnąć po kaszę jaglaną lub gryczaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie specjalista

Ja polecam sok z ogorkow kiszonych i kapusty kiszonej tylko takie wlasnej roboty, bo te ze sklepu to sie do niczego nie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pic na wodę te kapsułki z probiotykiem.

Trzeba wcinac kiszonki-kapustę,ogórki i jogurty naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, ja wolę szybko połknąć jedną kapsułkę multilac dziennie, nie przepadam za kiszonkami. A multilac to synbiotyk, więc oprócz probiotyku zawiera też prebiotyk, czyli pożywkę, której potrzebują bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×