Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magic84

sam nie wiem

Polecane posty

Gość magic84

sam nie wiem jak to jest jestem samotnym chlopakiem jesli chodzi o sprawy damsko meskie mam kilku kumpli i kolezanek ale (chodzi o kolezanki) wiekszosc jest zajetych a inne ktore poznawalem okazalo sie ze sie nie rozumiemy itp itd kumple co maja dziewczyny niestety czesto sie kloca i to przy mnie sluchajac ich sprzeczek stwierdzam sam w sobie kto ma racje a kto nie lecz nie lubie sie wtracac bo to wkoncu ich osobiste sprawy lecz nie raz nie wytrzymam i wtracam sie ale nie o to chodzi chodzi mi o to ze poznalem kilka fajnych dziewczyn w pracy a i one obdarzyly mnie sympatia. lecz wiekszosc z nich jest zajeta. ale tak naprawde chodzi mi o to ze jak sie spotykam z kumela ktora poklocila sie z chlopakiem pocieszam ja a jak rozmawiam z kumplem to slysze tylko jedno zdanie:"zazdroszcze ci -nie szarpiesz sobie nerwow" szczerze wolal bym sobie szarpac tak nerwy ale wiedzac ze komus na mnie zalezy i mnie kocha a jak juz wiem ze dziewczyna mnie pokochala to jest dla mnie najwiekszym skarbem i pisze to nie po to aby slodzic ale taki juz jestem ale jednak nie mam szczescia w milosci-SAM NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×