Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinna

CO ZROBIC ABY BLOG BYL POPULARNY ????

Polecane posty

MAM BLOOG OD JAKIEGOS CZASU. CO ZROBIC MOZE GDZIES UMIESCIC LINKI DO NIEGO ABY BYL BARDZIEJ POPULARNY. JAK SPRAWIC ABY LUDZIE NA NIEGO NATRAFILI I MOGLI GO PRZECZYTAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
rozumiem, że metoda pt. pisanie o Tokio Hotel, odlotowych agentkach , witch czy jak im tam, odpada? Acha, no i urządzanie "wymiany komciuffff" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiesc swoje nagie fotki ...
filmiki erotyczne i sukces murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
przejrzyj czołówkę blogów, dominuje wyżej wspomniana tematyka plus blogi pt. gify, obrazki i dodatki...:D :D :D jeśli mierzysz wyżej niż taka tematyka, to najlepiej jest się udzielać na forach internetowych, albo w miejscach typu MyBLogLog, itp...no i ciekawie pisać, włączać się w dyskusje na innych blogach...cudów nie ma; trzeba też na taką popularność dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiesc swoje nagie fotki ...
do Myrevin ... No tak zapomniałem o linku :( Umieśc go tu koniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki:) moj blog jest w sumie o zwyczajnych, ale dla mnie niezwyczajnych sprawie jakiej byly narodziny mojego brzdaca a teraz jego wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
no to najlepiej jeśli włączysz się w fora internetowe i blogi o ciąży i macierzyństwie- pełno ich...możesz też spróbować znaleźć jakieś darmowe toplisty blogów w internecie np. http://www.najlepsze-blogi.yoyo.pl/ ale jak wpiszesz w google toplista blog to pewnie się więcej pojawi..,.dopisz się i może to coś da... generalnie musi cię być "widać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extender minoree
zapytaj małgoska, z bloga malgosiek na onecie , w swoim czasie byl mistrz a ja go znam osobiscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
szczerze,to sie nie diwie,ze twoj blog jest malo popularny, komu chce sie czytac o wychowaniu normlanego dziecka.wg mnie to musi ci zajebiscie nudzic,ale zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrampkOwa krÓlowa ;d
hm.. to co już większość powiedziała: podawaj link na wszystkich możliwych profilach ;-) a i najlepsza rada: nie bierz przykładu z tej kretynki 'emo matrynka' haha ; D no ale chociaż nastrój poprawia ten jej blog ;d powiem coś co ona by powiedziała: .." Szal jej. AjĆć.. " hah ;-D mój blog: http://sunglassesopowiadamy.blogspot.com/ zapraszam ^^ ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irian
Dużo postaraj się udzielać prace-hobby-zycie.bloog.pl hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemądra flądra
Wole niszowe od popularnych. Spamowac jak pojebana, to po pierwsze= duzo wejsc, komentuj duzo, ludzie czuja sie zobowiazani i zwykle sie rewanzuja, glupie Pisz najlepiej o szmatach, pokaz co kupilas do ubrania, z kosmetykow, jak wymalowalas usta, ze sie odchudzasz, zdjecia twoje to wazne, jak jestes brzydka to sie nie martw, bo to kolko adoracji, najwiecej komplementow zbieraja pasztety lub faktycznie Boginie, udawaj ze lubisz zwierzeta, wklejaj pusta miske, chuj ze nic nie dajesz na te biadactwa, naj daj zdjecie z kotem swoim, im wiecej opowiesz o swoim zyciu, nawet nudnym, tym lepiej, beda sie czuc jak u siebie, etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyczneskarby.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvillemomoda
potwierdzam. wysyłac linki wszedzie , pisac na forach, komentarze itp. villemomoda .blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×