Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuuuuuj

Powinni zakazać produkcji BIAŁYCH KOZAKÓW !!!

Polecane posty

Gość fuuuuuj

One są OKROPNE !! Zero gustu i stylu. Wies na maXXXa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co
zgadzzam się.. białe są starszneeeee!! prosze nie kupujcie bo to wyglada okropnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikmol olleee
mi do szpica tez sie nie podobają , ale teraz jak robią kozaki takie zaokrąglone to są ładne , nie wiem o co wam chodzi :-o kupiłam sobie kremowe z resztą niedawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie z tym prostowaniem
Niektóre babay to mają naprawdę nasrane w głowie. Ja dzisiaj widziałam w centrum Krakowa laskę w białych bermudach, białych kozakach (obowiązkowo szpic, szpila) i w białej kurtce. Do tego złota torebka. Najciemniejszym elementem jej stroju była twarz - spalona na solarium i z toną różu. I pomyśleć, ze to nie była durna nieopierzona małolata ale kobita po 30-tce. Druga obok stała już nie pamiętam w czym, bo tylko buty przykuły moją uwagę: 15 cm szpile, obcas jak szpikulec metalowy, brylantowa spinka, otwarte palce. Laska chyba czekała jak ktoś ją pozbiera z tej ulicy, bo kroku - przy tej pogodzie jeszcze - to raczej sama by w tym nie uszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsrgdmkl
ale co was to obchodzi kto ma jakie buty ! wy nie lubicie białych kozaków to nie znaczy ze ktos inny nie lubi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyła mnie twoja
opowieść i ta odezwa do narodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli białe to tylko emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauhau
www.bialekozaczki.blog.pl ZAKAZAC BIALYCH KOZAKOW !!!!!!!!!!!!!!! WIOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
a ja wlasnie kupiłam białe kozaczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są super!!!!!!!!!!!! Ha ha hA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe wcale nie wiocha
ja dziś na wystawie też widziałam- z tego co wiem to były ładne i białe:P ale nie wiem czy na taką pogode sie nadają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauducha
Też kupiłam !!!!!!!!!!!!! A wasza krytyka wisi mi koło tyłka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo.... A ja tez mam biale sportowe kozaczki....:D I to nie byle jakie....:P I tez mi lata co kto o nich mysli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padka
Jak ktos nie lubi sie tykac srodkow czyszczacych to na taka pogode baile nie sa wskazane :P ale mi sie podobaja biale butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też sie nie podobają białe
kozaki ale nie robię odezwy do narodu żeby ich nie nosić :O To zjawisko na skale globalną :P Niech sobie inne laski noszą białe kozaki. Co mnie to obchodzi. Wam brakuje TOLERANCJI!!!! czego wy oczekujecie ? Żeby świat był taki jak wy chcecie ? Bez sensu podejście. I walka z wiatrakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,to mam problem!:( Wyrzucić moje białe kozaczki?Jeszcze,ani raz w nich nigdzie nie byłam.Boję sie obciachu. Szpiców nie mają,są zaokrąglone.Obcasa też nie mają.Są prawie bez. Co mam zrobić? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
jesli Ci się podobają to w nich chodz ! I olej wszystkie laski które są nastawione anty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe kozaki to szczyt tandety jak i tipsy, ale to moje zdanie a jak widać nikt tu go nie uszanuje :> ja oczywiście jestem szarą myszą :> bo mnie na kolana tipsy nie powalają :-o żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×