Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ludy

Seks mnie odrzuca

Polecane posty

Gość Ludy

Od razu na poczatku napisze, ze mam 19 lat i jestem prawiczkiem. Do tej pory mialem intymne kontakty z dwoma dziewczynami. Ta pierwsza to byla owczesna milosc, a teraz mozna powiedziec, ze to jest romans bez zobowiazan. Chodzi o to, ze nie mam ochoty na seks... przestaly mnie te mysli krecic. Zblizenia z ta dziewczyna mnie nie podniecaja, nie sprawiaja mi prawie zadnej przyjemnosci. Zreszta nie podoba mi sie ona za bardzo. Jest fajna jako kolezanka, ale nie jako kochanka. Chyba jestem z tychm, ktorzy do takich zblizen potrzebuja uczucia, bo bez tego czuje sie troche obrzydliwie i na nic nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na to zes gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ging
Jak spotkasz tą jedyną to seks nie będzie Cię odrzucał... wręcz przeciwnie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludy
Do gejow nic nie mam, ale na szczescie nim nie jestem. Jestem pod wzgledem uczuciowym troche przygnebiony. Jestem sam i nie ciagnie mnie do nikogo, nie chce mi sie nikogo poznawac i potem zabiegac o nia. Mam namiastke zwiazku z ta dziewczyna, ale tylko gorzej sie z tym czuje, bo srednio mi sie ona podoba i nawet nie chce mi sie jej... wykorzystywac. A jak dochodzi do zblizenia to sie pozniej zle z tym czuje, bo ona mnie nie kreci i mnie juz nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba że
może jesteś ASem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ze mam 19 lat i jestem prawiczkiem\" jak to się ma do \"ej pory mialem intymne kontakty z dwoma dziewczynami.\" i... \"Zblizenia z ta dziewczyna mnie nie podniecaja\" i... \"A jak dochodzi do zblizenia to sie pozniej zle z tym czuje,\" coś kręcisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Ludy...napisales stek bzdur bo bycie prawiczkiem wyklucza kontakty intymne z dziewczynami. Moj wniosek to taki zes naprawde prawiczek, na sprawach seksu sie nie znasz i piszesz od tak dla zabicia czasu bo ci sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludy
No prawiczek to chyba ktos taki kto nie uprawial jeszcze seksu? A ja nie uprawialem, nie bylo stosunku, tylko pieszczoty i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludy
Wiem co sie robi, tyle, ze jak bylem z pierwsza to mielismy 16-17 lat, wiec wiadomo. A teraz z ta to juz w ogole, ona nie pozwala mi do konca dobrac sie do siebie, poza tym chyba bym zalowal gdybym z nia mial 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×