Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta z Gdyni

Jak pomoc siostrze -mezalians XXI wieku

Polecane posty

Gość zdaniem.faceta
Aneta - a może jednak coś jest w tym powiedzeniu 'że jak mąż żony nie bije to jej wątroba gnije' i co, wiele kobiet tak chce i się zgadza , być może tak było w domu rodzinnym i kobieta się napatrzyła, teraz w jej świadomości jest tak, że skoro ojciec pijany bił matkę a potem przepraszał to w swoim związku kobieta inaczej sobie nie wyobraża. Napisałaś, że ten gostek Twojej siosty nie bije i nie pije, tylko że śpi do południa , że nie ma ambicji , że jest po podstawówce i wygląda jak kryminalista , może Twoja siostra właśnie takiego chciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Gdyni
haha tez znam to powiedzenie o biciu i gniciu . Nie wiem skad ona takie wzorce pasozytnicze ma bo u nas w domu tego nie bylo . Jak jej tak dobrze to niech z nim siedzi . Jedno jest pewne -pod moj stol on nog nigdny nie wlozy. Wiem ,ze brzmi to troche idiotycznie ale ja nie zmienie zdania na jego temat. Smieszne jest to ze jest miedzy nami nascie lat roznicy i chyba mam odruchy macierzynskie w stosunku do niej. Ona zawsze mowila ze chce takiego meza jak ja . A moj maz tez nie ma jakies extra szkol ale potrafi wszystko a jak nie potrafi to sie zawsze nauczy . Ma chec do wszystkiego ,to taki co ma robaki w tylku ,nie usiedzi n amiejscu sekundy. Dziwie sie jej wiec ze ona poprzestala na pasozycie. Rozmowy z anonimowymi ludzmi sa najlepsze ,takze leje na to wszystko i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajawka
Doskonale Cię rozumiem, ale wydaje mi się, że jakiekolwiek uwagi krytyczne o jej chłopaku mogą spowodować skutek odwrotny od zamierzonego :( jesteś w trudnej sytuacji, ale chyba nic nie możesz na to poradzić; a związek ten ma niewiele wspólnego z miłością, to zwyczajne wykorzystywanie; jestem niewiele starsza od twojej siostry i wiem jak naiwna może być młoda kobieta; Możesz spróbować podsunąć jej do przeczytania wątek o wadach ex chłopaków: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3261875&start=0 może to jej troszkę otworzy oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Gdyni
Dzieki ,ja juz to kiedys czytalam ,tak z ciekawosci. Moze to dobry pomysl zeby ja zainteresowac tym topikiem . Moze zobaczy ze wiecej dziewczyn dzieli zycie z psaozytem i nie sa zadowolone .A te ktore w koncu z nimi zerwaly sa szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×