Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xMeryx

UbIeRaM sIę SeXi... JaKbY kToŚ cHcIaŁ o PoRaDe To PrOsZe Tu PiSaĆ...

Polecane posty

Gość xMeryx

Siemanecko... ubieram sie ładnie i sexi jakby cuś to piszcie tutaj to wam doradze jak macie sie ubrac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksfo
W co ma się ubrać kobieta gruba? 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMeryx
No to zależy... napewno nie spódniczke mini;p mozesz ubierac jeansowe spodnie ale pod koniec muszą być rozszerzane bo jak bedą wąski to to strasznie podkresli twoją wage... a co do czesci górnej... moglabys ubierac bluzki dłuższe niż pas... poniewaz gdy bediesz miała bluzki do pasa to brzuch bedzie wystawac... jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mysli Cie
i najlepiej ciemne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMeryx
kolor nie ma tu nic do rzeczy... chodzi o krój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksfo
ja się ubieram normalnie jak każdy i wyglądam dobrze, tak jak kobieta nosząca rozmiar 42 , tak samo i ja, ale w wiekszym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteczka
ja tez uwielbiam ubierac sie sexy ale nie wyzywajaco tylko zawsze mam problem ze spodniami jestem szczupla mam 159 cm wzrostu i waze 55 tak akurat jak na siebie patrze:) ale co jak co ale moje uda sa troszke masywne i zastanawiam sie jaki kroj spodno dobrac...czasem mam tez problem z łączeniem kolorow czy tez ciuchow....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMeryx
A mogłabys mi wysłac twoje zdjecie w bieliźnie? w taki sposób powiem Ci jakie nosic ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksfo
MERYX ty jestes jakaś zboczona, planowałaś, oglądanie kobiety prawie ze nago...!!!!!!!!!!!!!Ten wątek powinni usunąć. A może ty mi wyslesz zdjęcie twoje w majtkach i powiem czy jesteś sexi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMeryx
Przeciez ja chce tylko po to zeby dobrac do twojego ciała ubrania które do Ciebie pasują,,, juz widziałam pełno kobiet w bieliznie a potem mi dziękowały... potem przesle Ci pare linków a tam bedą pokazane ubrania dla Ciebie.... jak nie chcesz mi przesłac tego zdjecia to nie musisz nie zmuszam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×