Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna mamba000

uczucia nastolatki

Polecane posty

Gość czarna mamba000

Czy waszym zdaniem nie można "wierzyć" uczuciom 18,19-latki ?? Co w tym dziwnego,że dziewczyna w tym wieku znajdzie chłopaka i z nim chce wiązac przyszlosc?? Przecież tak sie zdarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego że taka osoba nie wie jeszcze czego chce w życiu a co za tym idzie w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człek
dziewczyny 18=19 letnie nie sa jeszcze emocjonalnie ustabilizowane i wczesne związki kończą sie szybciej niż zaczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiąca królewna dokładnie to najbliższy miesiąc a potem się okaże ...chyba że po drodze będzie jakaś impreza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
ja chyba chcem miec z chłopaiem dziecko, nawet zebrałam spermę w pudełeczko i zastanwaiam się czy uzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe taaaaaaa a wystarczy ze skonczysz 20 lat to jzu sie wszystko zmieni? przestancie generalizowac:o ja mam 19 skonczone i mam za soba 2 letni zwiazek a teraz jestem w drugim juz prawie rocznym moze fakt nie sa najdluzsze staze ale nie przesadzajcie z takimi krotkimi zwiazkami:o sami amdrzy ludzie tus iedza iwdze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiąca hehehe no ale taka prawda pain ja mam dłuższy staż małżeński niż którykolwiek ztwoich związków a dopiero teraz zaczynamy tak naprawdę poznawac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
ale ja już czuję isntynkty maicezyńskie. Pierwsze dziecko poroniłam, ale to było z kolega z klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takiego zrobiłaś-zebrałaś spermę w pudełeczko???? O matko, a czy twój chłopak o tym wiem, chyba on też ma coś do powiedzenia w sprawie dziecka??? To jest z twojej strony nieodpowiedzialne Ale uważam że dziweczyny w tym wieku mogą planować przyszłość z chłopakiem i myśleć o tym poważnie, wiem po sobie, poznałam chłopaka w wieku 18 lat a teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństem, a pobraliśmy sie jak miałam 22 lata ;-) czarna mamba ale z tą spermą przegięłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
mam spermę w pudełeczku, zebrałam ją z trzech stosunków. Powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sperme przechowujesz zamrożoną w temperaturze ciekłego azotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
nie, na szafce, ale mam co dwa dni nową i dolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
nie, to prawda. Mam ta spermę i szykuję się na mcierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba000
myślcie sobie co chcecie ale ja już mam trochę ubranek dla dziecka, zbieram kilka lat. Ja już tak mam d dawna.Tylko gdyby nie szkołą to bym już miała dzieci i gdybym nie poroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wieku dziewczyny to wielka bzdura, poznalem moja zone jak miela 17 lat, i dalej jestesmy szczesliwi i kochamy sie jak pierwszego dnia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×