Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aerin

za mały penis

Polecane posty

facet swietny ale dzis kochalam sie z nim po raz pierwszy. nie dosc ze z gumka to ma takiego malego ze prawie nic nie czuje. w dodatku nie jest taki twardy jak powinien. odechcialo mi sie lekko. dziewczyny co robic? mozna to jakos zrekompensowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pytal mnie co jest nie tak bo nie dalo sie ukryc, mam mu powiedziec prawdde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
moj pierwszy raz z obecnym partnerem tez nie byl udany z powodu malych rozmiarow jego penisa, ale jak sie pozniej okazalo bylo to dosc zludne bo juz nastepnym razem wszystko bylo w normie, jesli mozna tak powiedziec :) za pierwszym razem to byl chyba stres i zdenerwowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama powiedziałaś ze cos nie tak.. chodzi o dopasowanie.. Kochałem kiedyś dziewczyną do szalęnstwo.. i co z tego? Nie mogliśmy się kochać. Mimo najlepsze chęci nas związek się rozpadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolujace lekko. tym bardziej ze facet swietny....mimo tego porownuje go do bylego z ktorym mialam swietny seks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony facet
Pewnie się facet zanadto przejmuje rolą. Zamiast po prostu sie Tobą cieszyć, che dobrze wypaść. To nie służy potencji. Póki nie poczujesz twardego nie dowiesz sie jak jest duży. Pewnie musicie trochę razem poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze z zcasem bedzie lepiej? narazie jestem lekko podlamana.... dodam ze oboje mielismy juz kogos wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow mu o tym ze ma za małego bo zdołujesz i to wpłynie na jego przyszłe zycie erotyczne.Przecież to nie od niego zależy. Dziwię się Tobie ze po pierwszym seksie z nim wyciagasz takie wnioski Z mojego dos. wiem ze dopasowywanie sie u mnie trwa od trzech do pól roku jezeli chodzi o pewne preferncje partnerki i moje .Wiem ze miałas partnera z wiekszym wiec jest cos ci luzniej ale przeciez cipka nie jest jakas maszyna ktora ma tylko specyficzna czesc zeby pracowac Ona dostosowuje sie do mnieszych wymiarow weazne zebys miala satyfakcje w temperamencie seksualnym,i pasowali pod wzgledem charaktru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie opinie, naprawde. sama nie wiem co myslec. po prostu przyzwyczailam sie do pewnych rzeczy i naiwnie oczekiwalam ze on bedzie robil to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu o tym czego oczkujesz a czego on i to jest ważne a nie to z ma malego fiutka ale tez nie taraz tylko wiesz nalezy to stopnowac Sfera erotyczna jest dosc delikatna i bardzo intymna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
gdy pierwszy raz dotknełam penisa mojego mężczyzny- zaskoczyło mnie , że jest taki malutki...zastanawiałam się, jak to będzie w trakcie sexu? ? ?i wiesz co? SEX Z NIM JEST BOSKI I NIEZIEMSKI!POTRAFI MNIE ROZPALIC DO CZERWONOŚCI I W KOŃCU WIEM, CO TO ORGAZM. ROZMIAR NIE MA ZNACZENIA! Głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś tam penis
kuźwa tu siedzą same chłopy z małymi fiutkami po wypowiedziach widze że se otuchy didają hahaha a to przecież ważne jakie jest rozmair jak babka ma zrobić lodzika jak penis między palcami ucieka? oczywiście sie zniechęci !!! chłopaki z mikropenisami TO SIE LECZY .... jak nie operacyjnie to farmakologicznie bądz ćwiczeniami a napewno nie pomoże samo zadowolene hahahaha że rozmiar nie ma znaczenia hahaha a u babki jaki nie ma persi ???? jakie jest pierwsze wrażenie ??? żadnego nie ma bo na taką babke nawet nie spogladacie ... to jak one mają patrzeć na mikro penisa? oczywiście z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby twoja
kobieta straciła piersi, to co już jest nikim? żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś tam penis
nie było mowy o jakiś tam stratach piersi ale o efekcie wizualnym nie wieżr że kobieta nie spogląda w krok nawet na pierwszej randce to jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
nie jestewm facetem i pisałam prawdę. a i faktycznie-można mieć dużo sprzętu i zero talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
PS. byłam z facetem , który miał dużego penisa i sex z nim nie był tak satysfakcjonujący, a nawet powiem,że nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopek mazurski
widac autorko ze lubisz sprzet konkretny, i nic w tym dziwnego, raczej daj sobie z nim spokoj, niedoruchana kobieta to cos potwornego i niebezpiecznego dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×