Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka1987r

jak ja mam go zrozumiec/

Polecane posty

w wekend powiedzialam wiele przykrych slow na swojego bylego, fakt bylam leko wcieta ale to niczego nie usparawiedliwia, nagadalam na niego takie rzeczy ze szok ze jest naet,, h.u.j.a wart.... i on o wszytskim sie dowiedzail.... sadzilam ze przestanie sie do mnie odzywac a on wrecz przeciwnie, zadzwonil i owszem byl zly ale sie pogodzilismy i chce na kawe przyjechac..... nie rozumiem go poniewaz on ciagle wyoytuje sie o mojego kolege... a nie chce ze mna byc, nie chce mi robic nadzieji, jak ja mam to rozumiec...?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już było......
po pierwsze to piszesz tak chaotycznieże nic nie można zrozumieć...po drugie...chyba za dużo oczekujesz od tego fotrum- co ktoś ma dać Ci gotową receptę odnośnie tego co Twój facet ma na myśli....a po trzecie- to co robicie ty i Twój facet to dziecinada po prostu ( czytałam poprzedni topik) ...jak się ciągle wypytuje o Twojego kolege to może wpdał mu w oko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to naprawde mnie nie bawi co piszecie, bo oni sie w ogole nie znaja..... a mi zalezy na bylym strasznie..... tylko cp zrobic aby go odzyskac jak on narazie nie chce dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, po jakiego chuja wypytuje o twojego kolege, jak sie nie znaja??? nie wydaj Ci sie to dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez nie rob sobie zartw oki??? wypytuje sie min. o mnie i o niego czy przyjedzie dzisiaj i takie tam, do przesady on facetami sie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, to naucz sie pisac po polsku, bo narazie z tego co nawypisywalas, na samym poczatku, wynika, ze chlopaczek umawia sie z toba, zeby sie dowiedziec co u twojego kolegi sluchac, a ty nie wiesz o co mu chodzi. Przeczytaj to sobie raz jeszcze i przeredaguj na tyle, zeby dalo sie to zrozumiec, a potem mozesz sie wkurwiac, ze ludzie sobie z Ciebie jaja robia. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka, z tego co zauważyła, to co tydzień masz problem z tym facetem.... nie uważasz, że to oznaka, żebyś dała sobie spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×