Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasteczko z kardamonem

jak sie nie ubierac

Polecane posty

Gość ciasteczko z kardamonem

Widzalam dzisiaj dziewczyne ubrana w rewelacyjne zestawienie: biale kozaczki, zlota kurtka i srebrna torebka, zenada! Albo wczoraj : bluzka w tygrysa i olbrzymie kolczyki w panterke. Pomijam to, ze dla mnie zlote i srebrne ubrania czy dodatki albo w zwierzece wzory to lekka tandeta, ale kazdy nosi to co lubi i nic mi do tego, tylko, ze jak juz sie ktos decyduje na jeden kolor czy wzor to niech bedzie konsekwentny i nie miesza srebra ze zlotem, kropek z paskami czy tygrysa z pantera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę tolerancji
moja droga! co ci to da, ze obmalujesz tu komuś tyłek? świata nei zmienisz, więc lepiej się pogódź z faktem, że ludzie są naprawdę różni i maja różne gusta, a o gustach sie przecież nie dyskutuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
hmmm jestem na forum o modzie i mysle, ze jest to najodpowiedniejsze miejsce do pisania o tym, zerknij na opis forum. Ciekawa jestem jednego, czy Ty nigdy nie usmiechnelas sie na widok obciachowo ubranej osoby na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę sobie wczoraj z facetem samochodem stoimy na rondzie a on wybucha śmiechem. okazało się ze taki wybuch radości wzbudziła w nim \"laseczka\" przechodząca przejściem dla pieszych a wyglądała mniej więcej tak: adidasy nike czarno białe + super jasne dżinsy z błyszczącym białym paskiem + zgnito zielona kusa kurteczka bardzo sportowa + fryzurka z lokami + mocny wieczorowy makijaż. z opisu nie wydaje się tak śmieszne jak w rzeczywistości jedyne co mogę powiedzieć to to ze mój facet śmiał się do zielonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×