Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to ja czy nie ja

czy to dobry strój na rozmowe kwalifikacyjną?

Polecane posty

Gość czy to ja czy nie ja

praca asystentki managera, bez kontaktu z klientem spodnie szare, z kantem, czarna bluzka z rękawem 3/4, material dość elegancki, ale nie błyszczący ( taki neutralny raczej), czarne butki ze skóry ale bez obcasa ( zupełnie płaskie) czy muszę założyć marynarkę? mam tylko czarną- garniturową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
mam jeszcze spodnie wizytowe w kolorze brązowym z kantem, do tego takie same butki jak czarne, tylko że w brązowym kolorze. Czy takie zestawienie bedzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie
pewnie ze dobry stroj...co za pytanie...przeciez nie trzeba kobity ubierac sie na czarno bialo...Osttanio bylam na rozmowie w duzej firmie i w szoku bylam bo ludzie potrafili przyjsc w dzinsach i adidasach na rozmowe...ja bylam:spodnie 3/4 czarne, kabaretki,buty skorzane brazowe,marynerka bezowa,pod nia bluzeczka biala ale nie jakas elegancka-normalna bluzeczka bez kol;nierza....i dostlam prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie
musisz sie w miare elegancko prezentowac...ale naprawde zbedne jest ubieranie typu:czarna kiecka za kolano,biala koszula,czarna marynarka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretki
???? startowalas do klubu go-go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
wiecie, moje wątpliwości wynikają z tego, że naczytałam się w internecie poradników mówiących o wyglądZie na rozmowie..no cóż, nie posiadam jednak wielkiej kasy na kompletowanie tak zwanych kostiumów, przynajmniej teraz, gdy pracy szukam. Było tam wyraźnie napisane, że na rozmowie obowiązuje kostium, czyli marynarka i spódnica, najlepiej ołówkowa, lub ewentualnie spodnie w kant. Przy czym zaznaczano, że nie ma być to kostium czarny, bo to raczej po godz. 19 obowiązujący kolor. A ja? cóż..mam kostium= marynarka i spodnie, ale własnie czarny. Pogrzebowy taki. No i probuje skompletować coś z tego co mam w szafie poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
A dlaczego nie może być czarny. Mnie się wydaje jak najbardziej odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
te moje watpliwości to po części wynik naczytania się "poradników" internetowych. Mam przez nie okropny zamęt. " To rób, tego nie rób.." ech... postaram się dać wam przykłady strojów polecanych. Dla mnie masakra. Ja bym się tak w życiu nie ubrała..a to podobno teraz klasyka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
najpierw kilka cytatow z poradników wypowiedzcie się, czy się nimi kierujecie? Dobór ubioru zależy od zasobności własnej szafy, stanowiska, o które się ubiegacie i kultury firmy. Generalnie panowie garnitur (w mniej sformalizowanych firmach garnitur koordynowany czyli marynarka innego koloru niż spodnie), panie garsonka, kostium spódnica odrobinę powyżej kolan obowiązkowo rajstopy czy pończochy nawet latem i pełne buty (nie sandałki). Kolor czarny obowiązuje zgodnie z regułami savoir vivre'u po godzinie 19.00, a więc raczej inne kolory. Trzeba uważać, aby w stroju nie było jakiegoś "dziwnego" elementu, który odwróci uwagę od osoby (biżuteria u pań, sygnety u panów). Strój musi być wygodny, aby jak najmniej myśleć o nim podczas rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhasghdiagh
Nie zgodzę się z czarnym kolorem. Owszem, sukienka czarna - na wieczór, ok. Ale kostium czy garnitur pasuje i na egzamin i na rozmowę. Rozumiem czerwony, pastelowy czy biały kostium - niedopuszczalne. Ale czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_zabrze20
Hej a czy do firmy ktora zajmuje sie przyjmowaniem zakladow bukmacherskich mozna zalozyc dzinsy ( proste bez lat, dziur itp i brazowa taka lekko elegancka bluzke ?? I do tego czarne kozaki na szpilce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem do biura zaklada
sie kostium ale do zakladow bukmacherskich? Ja ostatniuo wystapilam na rozmowie o prace w dzonsach i wydekoltowanej letniej bluzce i facet mnie przyjal. Ale ze wzgledu na moja znajomosc jezykow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_zabrze20
Qle nie wiem co mam zalozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy nie ja
up może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszka:)
Dziewczynki, a co sadzicie o zestawie: grafitowa sukienka na szelkach, popielata bluzka i skorzane kozaki na dosc plaskim obcasie? jest strasznie zimno, wiec szpileczki raczej odpadaja.. HELP! jutro mam rozmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×