Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBBBBBBBBBBBB

Faceci są z Marsa...O co mu chodzi???

Polecane posty

Gość BBBBBBBBBBBBB

Po jakimś czasie pytam sie go, czy może się określić, czy wie już, czy to przyjażń, związek seksualny czy na razie nie wie. A on mi z miejsca wyjeżdża, że na stały związek nie ma teraz siły... Po jakimś czasie pisze mu, że będę tęsknić. A on, że przecież nie wyjeżdża... Ja mu na to, że wiem ale lubię sobie potęsknić...w końcu dał mi kosza... A on zdziwiony: kosza? czemu kosza? I co ja mam o tym sądzić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Pewnie chodzi mu o seks, skoro za nim tęsknie i chciałam, żeby się określił:( Z tym określeniem się to za wcześnie wyjechałam..wiem. Ale i ja sama jeszcze chyba nie potrafię się określić...ale na pewno to coś więcej niż seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
Dlaczego sama go nie zapytasz o co chodzi? Facet nie chce związku, więc chce tylko bzykania. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
sama już nic nie wiem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
hahaha, niezły z niego kombinator!:) pewnie, że ma Cie gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
7 randek było...3 w wakacje, potem on wyjechał i teraz w pażdzierniku 4 randki. Dużo rozmawiamy i piszemy na necie. Ostatnio spędzilismy razem noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z jednej strony dla niego może być za wcześnie na określenie się co do związku. Z drugiej, skoro spędziliście razem noc.. Chyba pozostaje Ci tylko albo zaakceptować, że facet nie traktuje Cię poważnie (przynajmniej na razie), albo wyraźnie mu zaznaczyć że nie sypiasz z facetami, którzy nie traktują Cię poważnie, bo nie jesteś maskotką. W tym przypadku albo będziesz musiała przeboleć i poszukać innego faceta, albo on się zreflektuje dojdzie do wniosku że jesteś dla niego kimś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za debilna rada. Gadając facetowi \'nie prześpię się z tobą bo nie traktujesz mnie poważnie\' zmuszasz go do kłamstwa. Dalej sprawy potoczą się standardowo - on wciśnie kilka bajeczek, wyrucha i kopnie w dupę bo nikt nie lubi zadawać się z prostytutkami, które wymieniają ciało za towar. W tym przypadku za \'deklaracje poważnych zamiarów\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
sarkastyczna cyniczka----> dziękuję:) bardzo to logiczne, co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Paweł_28----> to co mi radzisz? Sypiać z nim i czekać jak znajdzie sobie inna jak się mna już znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Ja się boje stawiania faceta pod murem...dlatego zapytałam go delikatnie, czy już potrafi określić jaka to znajomość? Ale on zaraz wyleciał z tekstem o stałym związku...że nie ma siły. Nie o to mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co
tobie Paweł radzi, ale ja tobie radzę nie wskakiwac facetowi po kilku spotkaniach do łóżka i nie zadawać idiotycznych pytań w rodzaju określenia waszego związku jak piszesz. Przepraszam, ale tak na marginesie jaki to ZWIĄZEK po 7-miu spotkaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ten etap na deklaracje moja droga. Dzialaj rozważnie i po-wo-li, nic nie trzeba przyspieszać na siłę :), powodzenia PS On niekoniecznie musi myslec tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×