Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasamatakafajna

Panowie, jak reagujecie na komplementy?

Polecane posty

Gość jasamatakafajna

Czy facetowi można powiedzieć, że ma fajne buty lu koszulę? Czy raczej takie komplementy są raczej kiepskie,,,? A lubicie być traktowani jak chłopcy? Ubierz się ciepło, szaliczek włóż, biedaczku masz katarek, jesteś zmęczony...? A co z przytulaniem i głaskaniem? Lubicie jak same wychodzimy z inicjatywą czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
a jak kobieta powie Wam np. że macie ładny uśmiech? Czy Wy raczej nie lubicie takich gadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może odpowiem za mojego faceta :D :P czasami mu mówię, ze ma coś ładnego i mówię też jak kupi cos brzydkiego :P ale nawet jak cos mi sie nie podoba (np element ubioru) to on i tak w tym chodzi bo twierdzi, ze jego ciuchy mają się jemu podobać a mi nie muszą :D :D :P :P zresztą tak samo jest w drugą stronę - jak chce sobie coś kupić a jemu się to nie podoba to i tak kupuję bo nie ma nic gorszego dla mnie niż wytyczanie swojemu partnerowi zasad w co mu wolno a w co nie wolno sie ubierać :O Co do drugiego pytania - nigdy tak mojego faceta nie traktowałam wiec nawet nie wiem czy to lubi czy nie :P podejrzewam, ze niekoniecznie :D pytanie trzecie : mój uwielbia jak ja wykazuje inicjatywę i uwielbia się tulać, głaskac i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
teoria__dzieki:) a Panowie się nie wypowiedzą? Jak to jest z tymi komplementami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem ...
troche mi niezrecznie gdy kobieta wali mi komplement :D robie sie czerwony ... ale jest to bardzo mile :P Osobiscie uwazam ze to mezczyzni powinni komplementowac kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
Na męski głos się chyba nie doczekam... A Wy dziewczyny jaka macie taktykę? Komplementujecie tylko za czyny czy też czasem zdarzy Wam sie pochwalić go za wygląd?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamatakafajna
to ja sie wypowiem ...----> tak, zauważyłam, że to Was peszy...więc chyba lepiej tego nie robić jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest je za co komplementować:D no chyba że ktoś to robi z innych pobudek ;) Ja wyczuwam z jakich pobudek kobieta mówi mi komplementy i czy są szczere czy na podpuchę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
hmmm..chyba lepiej i bezpieczniej Wam powiedzieć, że pięknie umyliście garki niż że macie ładne ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieZawszeTu
Trudno jest reagowac dobrze na komplementy od dziewczyny n.p. "jestes ladny", czy "jestes najprzystojniejszy facet" bo jakos wiemy ze to nie jest cala prawda. Napewno rozgladacie sie na innych i dlatego jest trudno uwierzyc. Zreszta, kobieta stara sie podobac jak naj wiecej facetom nawet jak nie chce zeby specialnie zwracali na nia uwage (paradoks ale prawda udowodniona), a facet to nie moze sie tak starac bo nie uda sie. Jak kobieta zwraca na faceta uwage w taki sposob to szansa jeden na 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonasz Kopec
Zawsze reaguje ogólnym zniesmaczeniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak komplemetn na temat ubioru jak najbardziej OK przytulanie i glaskanie jak bez zbytniej przesady i czulosci tez ok ale traktowanie kogos jak dziecka i np wsickanie mu zarcia z tekstem ,,misu zjedz cos jeszcze bo jestes glodny,, stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
mam taka sobie pamiec i radze ci sprzedawco slonca strescic swoja stopkie o ile nie chcesz za chwile przeczytac niemilych wpisow, a swoja drogo postaram sie sprawdzic co to za glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
otworzylem strony sprzedawco zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz powiedzieć facetowi komplement na temat butów lub koszuli, to ok, powiedz mu raczej jak on w tym wygląda. Nie lubię być traktowany jak chłopiec, ale troska jest jak najbardziej wskazana. Lubię gdy kobieta wychodzi z inicjatywą czułości i jest mi miło, gdy słyszę komplement. Dziękuję i zwykle rekomplementuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja tam nie lubie rzucac komplementom facetom jesli chodzi o wyglad...:P Wole natomiast zwracac uwage na jego poztywne cechy i chwalic za pewne zachowania, ktore aprobuje. Przyklad: Dajmy na to, ze facet w jakiejs sytuacji zachowal rozsadek i zmina krew. Gdy mi np. o tym odpowiada, zauwazam to, i hmm...chwale :P Bo jak dla mnie komplementy na temat urody sa raczej dla kobiet niz facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×