Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kunegunda999

jaki laptop

Polecane posty

prosze o pomoc chcialabym kupic laptop ale jestem zupelnie niezorientowana w temacie polecono mi 3 do wyboru który wybrać : www.karen.pl/p/pl4663/notebook_toshiba_satellite_a200-1cr.html www.karen.pl/p/pl/4945/notebook_california_access_m665su-8400.html Notebook Lenowo N100 T2080 1024 15,4 DVDR VISTA H TYOFWPB co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie działa O
daj aktywne linki. Tylko drugi wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam z mam nadzieje aktualnymi modelami 1. Toshiba Satellite A100-785 T2350 2. Toshiba Satellite A200-1CR 3. HP Compaq 6710s jeszcze raz prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tylko
Toshiba S200 - 1 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tylko
Oczywiscie Toshiba Satellite S200 - 1MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toschibe odradzam, ze wzgeldu an roznorakie proiblemy z nia, studiuje pokrewny kierunek do informatyki i slyszalam ze nie sa najlepsze. ponoc asusy, delle sa niezle wiec ja osoboiscie na te marki bym sie zdecydowala. hp mialam ktorki czas i raczej bym gonie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dell i tylko dell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to pewne czesci s arobione tylko przez niewiele firm i w wielu lapkach sa te same, choc ja sama nastawiam sie na dell\'a lub asus\'a. a juz na pewno nie kupilabym acerow, aristo, siemensa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego 13,3 cala a nie 15,4 ? to ze mniejszy to wiem ale dlaczego wolisz 13,3 przepraszam za to głupkowate pytanie ale jestem zielona w temacie laptopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Cosa a skad to wiesz? kunegunda999 ja tez wybralabym 12-13 cali, a to z tego powodu ze: wkladam go do torebki, jest lekki a w domu podlaczam go do monitora 19\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz kupilem laptopa
sam kupilem Fujitsu Siemens Radze nie zwracac uwagi na marke, generalnie zastanawialem sie pomiedzy HP, FS, Dell, Acer Jezeli ma to byc komputer mobilny do czestego noszenia to radze 15.4 lub mniejszy, jezeli do domu to tylko 17cali z pelnowymiarowa klawiatura. Zwroc uwage na parametry i system operacyjny np dobry jest XP, a jezeli chcesz miec Vista to nie Basic tylko Home Premium. Wtedy koniecznie z 2GB pamieci RAM, dysk twardy moze miec tylko 80GB. Bardzo ważna jest karta grafiki, najlepiej 256MB pamieci wlasnej, a nie pozyczonej. Pamiec RAM mozesz rozbudowac karte grafiki nie. Co do procesora to teraz standardem sa dwurdzeniowe np Core Duo, ale jezeli zamierzasz tylko pisac na tym komputerze, a nie grac to moze byc dowolny, bedzie tanszy. Zwroc uwage na dodatki i oprogramowanie do laptopa. Standardem jest dodawanie Nortona Antywirusa, ktory mocno obciaza system i nie dziala dobrze, wykasuj go. Sam kupilem Kaspersky Internet Security, ale polecam jeszcze F-Secure, bo ma licencje na trzy stanowiska, w tej samej cenie. Podobno dobry jest G-Data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×