Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nestea0

chłopom wstęp wzbroniony-

Polecane posty

Gość zdaniem.faceta
oki, już drinki podaję z przyjemnością ale nie poradzę sobie jednocześnie z wachlowaniem, musi się coś ulać albo wylać :) chyba nie chcesz mieć kobieto spódnicy w alkoholu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StoProcentKobiety----------właśnie jeśli chcą zostać to niech nam chociaż drinki serwują i wachlują łapsy jedne. Chociaż do tego się przydadzą:P :classic_cool: normalnie owieczki ci faceci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Nestea0 - baranki, jeżeli już to baranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, że mi tak to wypomniałeś, potrafię rozróżnić samca i samice u zwierząt, tak sie nie czepiaj bo dostaniesz pstryczka w nos:P, a chodziło mi o pewien inny sens Mężczyzno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co kobietki??zaczynamy?;) ponarzekamy na facetów troszkę??;) niech czytają i się uczą by nie popełniać błędów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ovca to nie samiec ;) hehehehe drinka poproszę to po drugie i tez kurka spódnicy nie mam :):):) ale w razie gdybys coś na mnie wylał to wcale się nie obraże ...............będziesz suszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli juz narzekamy to powiem że są świntuchy i sikają po ścianach i po całym kibelku ogólnie hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Już nie przeszkadzam, na razie :) przesylam wielki bukiet róż czerwonych 🌻 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaniem.faceta----- myslisz , ze jestesmy daltonistakmi?;P hehe te kwiaty są niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×