Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_FIGO-FAGO_

taka informacja dla facetow...

Polecane posty

a nudzi mi sie wiec cos Wam przekaze :P jesli zdarza sie Wam zmuszac kobiety do golenia bobra a one sie przed tym wzbraniaja zrobcie sobie sami depilacje łona :P ja swoja tez ciagle namawiałem az w koncu ona namowila mnie. to jest kurwa straszne!! te wrastające włosy, ciągłe swędzenie... Boze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze wsadź sobie tampon jak okresu dostaniesz, albo sie zapłodnij i uródź dzieciaka. Jejcia ale z niego pojeb. Przecież to dla kobiety zarezerwowane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka na spowiedzi do księdza: - Miałam ze 200 tu facetów - Córko toż to Piekło. - Nic nie piekło. Fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja zawsze goliłem tylko jajka a reszte skracałem tak na 1,5 cm. a teraz mojej dziewczynie sie spodobało (zadne kłaczki nie placza sie miedzy zębami :D ) i cos czuje ze sama nie bedzie golic zeby tylko wymusic to na mnie :O nie badzcie glupi! to naprawde nie jest nic przyjemnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o kłaczki w zębach to fakt:D ale jak sie kochaliśmy a jemu te włoski odrastały to strasznie kuło:D,coś jak minetka z dużym zarostem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga565656
dokładnie tak trzeba golic sie systematycznie a jaka potem przyjemnosc ..69 uwielbiam to z moim facetem...mmmmmmmmmmm ten to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×