Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ymmm

dlaczego on nie okazuje uczuc?

Polecane posty

jestesmy ze sobą do roku, gdy jestesmy razem jest cudownie jest czuły, dobry, miły itd ale jak nie jestesmy razem to on w ogole nie wykazuje chceci skontaktowania sie ze mna. nie dzwoni nie pisze smsow, czasem sie na gg odezwie zeby ustalic termin spotkania i tyle. mowilam mu ze potrzebuje wiecej zainteresowania np, od czasu do czasu smska na dobranoc itd ale nie skutkuje ma tego powoli dosyc dodam ze nie spalismy jeszcze ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni tacy są
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wcale nie musi znaczyc ze mu na mnie nie zalezy? bo ja juz zaczymam watpic we wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze trudno sobie poradzic w takiej sytuacji moj tez nie nalezy do wylewnych ale ja z nim rozmawiam i staram sie wytlumaczyc czego oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mial jakies przygody.... wydaje mi sie ze nie bo jakos to on blokuje rozpoczecie wspolzycia.... jak by sie bal, albo go jakas kiedys skrzywdzila niewiem:( ja mu czesto mowie ze potrezbuje wiecej zainteresowania ale to nic nie daje, poskutkuje moze na 1 dzien a potem jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak: wydaje mi sie ze on ma ochote ale cos go blokuje, jak jestesmy razem przytulamy, całujem sie tid to ja czuje \"reakcje\" i jak jestesmy razem to czuje ze mu zalezy, tylko jak sie juz rozejdziemy do domkow to robi sie cisza:( bylo inaczej zamim znalazl prace, moze jest poprostu zmeczony.... ale czy tak wiele wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma na ciebie blokade Jezeli jest prawiczkiem to sie boi.Jezeli ty nie jestes dziewica to blokady nie masz i mozesz przejac inicjatywe.Kobieta ma łatwiejsze zadanie,bo facet jak w poprzednim zwiazku miał "świętoszke"to ma blokade i ty musisz mu ja zdjać Przeciez jestescie razem od roku i z jego z stony jak ty go nie ''''zgwałcisz" to on traktuje jako znjomosc kolezenska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dziewica i wolalabym zeby on wzial se do roboty;P powiedzcie mi tylko czy facetowi moze zalezec na mnie i moze sie tak zachowywac jak opisalam czy to sie wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest dobry uklad jak obie stony nie maja doswiadczenia a facet jest po przejsciach jak sadze bo wiek 26 lat swiadczy o tym U ciebie tez wiek jest wskazniem na to ze nie jestes seksualnie rozbudzona Czy jak sie spotykacie to zabwiacie sie w petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss tam
ymmm!! Oby nie byłas w takiej sytuacji jak ja sie znalazlam... moj facet nie chcial bo mial kogos... a mnoe miala od przytulania, pocałowania powiedzenia"kocham" kłamał!! a ja myslalam ze z nim cos jest nie tak ze ma jakas blokade a tu co.. mial inna od tego! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy on jest prawiczkiem nigdy o tym nie rozmawialismy, ja jestem dziewica bo nigdy mnie nie interesowal sex z pierwszym lepszym. a teraz kocham mojego chlopaka i chcialabym z nim to zrobic petting uprawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewierze ze on moze mniec kogos innego. zna mnie juz jego rodzina, babcie ciotki nawet, koledzy wydawalo mi sie ze mysli o mnie powaznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss tam
mnie tez znali w lutym milismy miec zareczyny wiec idzisz ze to daleko juz zaszlo a tu taki szok i rozczarowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamałas mnie teraz:( nie wiem co myslec załuje ze rzucilam tu ten temat, tylko sie zdolowalam jescze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trktuje ciebie na zwiazek ktory ma sie zakonczyc małzenstwem .Byłem w takim zwiazku i nawet mielismy seks a po jakim czasie bez slowa zakonczylismy Ja nie wykazywałem inicjatywy spotkania i ona tez chyba poznała kogos innego ja tez...Ona byla z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amni
ymmm- nie wierze w to co piszesz jak mozna przez rok bycia razem nie rozmawiać na temat czy miało się wczesniej jakąś partnerke w łozku czy się jest prawiczkiem czy dziewicą...przecież to dziwne.. mówisz że kochasz jak sie kocha to przede wszystkim jest rozmowa i to na wszelakie pytania... Przyczyn zachowania jest wiele.. mój mąż gdy sie poznaliśmy nie potafił mnie wziąć nawet za reke nie mówiąc o przytuleniu, całowaniu itd- w miejsach publicznych...Nie robił tego bo żadna inna mu tego wczesniej nie pokazała jakie to moze być cudowne i jak scala związek.... Jeżeli uważasz że ma jakąś blokade poprostu porozmawiaj z nim szczerze, zapytaj co się dzieje, skąd takie a nie innego jego zachowanie, bo to On powinien Ci odpowiedziec na to pytanie nikt tutaj z obecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac sa rozne zwiazki, my nie rozmawialismy jescze o tych sprawach... nie ma jednego schematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amni
Skoro odbierasz to jako schemat( co uważam za głupie) to dlaczego on "musi" chcieć się z Tobą kochać.., schematem w Twoim mysleniu mozna odebrać kochanie się z partnerem on może chce poczekac do ślubu bądź woli facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
mein Gott dziewczyno masz dwadziescia 23 lata i teraz tu piszesz, z tego co tu przeczytalem a tam nie wiedzialem to bym cie puscil w trabe w try miga, a nie jeszcze czule esy wysylal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amni
mazurskie chłopaki sa najlepsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on czasami
nie jest z tucholi??tzn gdzies tam obok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×