Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebuje POMOCY6789

Jak nigdy - Nie mam pomysłu na prezent dla dziewczyny..???? POMOCY!

Polecane posty

Gość Potrzebuje POMOCY6789

Normalnie jak nigdy nic nie przychodzi mi do głowy....bizuteria itd odpada bo wogole nie nosi... No nic mi do głowy nie przychodzi..probouje ja podpytac lekko ale nici z tego wychodza...Ona nie lubi zabardzo mowic o sobie... tak juz jest.. ech.. prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
tylko bez idiotycznych komentarzy proszę Moze nie ch lepiej panie sie wypowiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgedgd
a czym się interesuje? jeśli np. jakimś pismem, zrób jej roczną prenumeratę. jesli ksiązkami - kup książkę może jakieś perfumy które jej się kończą może wspominała o wizycie u fryzjera - zasponsoruj jej to I proszę, nie kupuj czegoś na swoje wyczucie, bo faceci mają marne wyczucie. Nie kupuj np. perfum których ona nie zna, książki np. sensacyjnej. Faceci czesto robią prezenty na odpieprz, nie słuchając co mówi kobieta. Popatrz co jej się kończy (np z kosmetyków) i to kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
hmmm lubi wiersze B.Lesniama bardzo np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filiżankę.... prezent banalny, ale jak wybierzesz ładną , to gwarantuję, że będzie zadowolona... ewentualnie coś co pasuje do jej zainteresowań ? czym się interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
myslałem o takim tomiku...i jeden wiersz pdpisze sam z małą dedykacją ;)..moze cos takiego...Sam tez jej pisze czasem i dodał bym go do tego + kwiaty .hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tergeaf
Może kup jakiś ładny bukiet i zasponsoruj jakąś wypasioną kolację w super miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgedgd
mi tu - ja byłabym wsciekła gdybym dostała filizanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
własnie chodzi o to ze za duzo ich nie ma albo mi o niech nie mowi...al wiem ze lubu te jego wiersze...wiec narazie tylko to mi do głowy przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej torebke
tego nigdy nie zawiele:-p albo ładne kwiaty i miły wieczór zorganizuj albo nowego mex - sa bo pieknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
bukiet to bedzie i kolacja tez to juz zaplanowałem ..tylko mam problem z tym małym drobiazgiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_myszka_
jesli flaznka to dwie :P nie jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmeria
ale czlowieku podstawowe dane wiek dziewczyny i zaspbnosc twego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym właśnie chciała filiżanke :D najlepiej z reprodukcją gustava klimta hmmm ;) marzenia, kosztuje conajmniej 200, a mojemu facetowi nie podchodzą obrazy klimta.... sama sobie będę musiała sprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
a o perfumy to za cholere nie chce mi powiedzec..na pierszym spotkaniu mi powiedziała..ale to bło dwno i zapomniałem .heh ;/...a ona ze powinienm pamietac....ech.... Zrobie tak chyba ....Kwiaty miły wieczor i tomik wierszt jej ulubionego poety i juz powinna byc zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_myszka_
a moze bizuteri nie nosi bo nie ma :P a moze chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgedgd
jakiego typu to osoba? maluje się? ma poczucie humoru? Np. mój facet uwielbia jak mu robię zabawne prezenty. Ostatnio kupiłam mu kapcie-cycki i czekoladowe peniski z mlecznym nadzieniem. :D (wszystko do kupienia na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmeria
bzdura tomik wierszy moglaby dostac od przyjaciolki a prezent od faceta ma mowic - jestes dla mnie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_myszka_
ja mysle, ze to dobry pomysl, ja bym byla zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
no i do tego mam taki mały prezent w zanadrzu...osobisty ..jest tak rzecz z krorej sie zawsze smiejemy razem...i dam jej to zeby pamietała o tym heh....a bizutrii nie nosi bo nie lubi nosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy w życiu
nie chciałabym dostać tomiku poezji od mojego faceta bo wiedzialabym że poszedł po najmiejszej lini oporu to musibyć coś żeby wiedziała że naprawde się natym głowiłeś i poczuła się kobietą:) najlepiej pierśconek zaręczynowy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
oj mieszacie w głowie strasznie dziewczyny heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_myszka_
dajcie spokój, bedzie bukiet , bedzie kolacja wiec tomik w zupelnosci wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijana
nie kupuj jej zadnych pierdol do postawienia to na bank, bizuterii, perfum tez bo to sie trzeba znac. nie wiem ile jestescie ze soba, chyba niedlugo. ja np. cieszylabym sie z praktycznych prezentow np zeby mi facet wykupil masaz, albo karnet na fitness czy wizyte u fryzjera na jakies odzywcze maseczki na wlosy. ale jesli jestescie ze soba krotko to moze byc tak troche nie ma miejscu ;) kwiaty musza byc na pewno kobiety to lubia ;) jak mi cos przyjdzie do glowy to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijana
wiesz co jest tez fajnym prezentem? ladna pizamka :) np taki prezent ladna delikatna pizamka i jakies ladnie pachnace maselko do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też myślę że tomik ok... a może jakaś płyta z muzyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijana
albo sama pizamka i nasyp troche platkw roz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo jakieś ekskluzywne olejki do kąpieli - ja bym się z takich ucieszyła :) piżama też jest dobrym pomysłem tylko nie wiadomo w czym ona lubi spać (ja nie jestem w stanie zasnąć w piżamie), raz dostałam fajny, ciepły szlafrok w słoneczka, do dzisiaj w nim chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjana
ja mysllam bardziej o koszuli nocnej. wiadomo nie zwykla bawelniana:P ani tez nie jakas calkiem przezroczysta z dziurami na cycki:P ale cs takiego fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje POMOCY6789
no pizama całim spoko jaks fajna...o olejkach do kapilei tez myslałem znam taki sklep z fajnymi gadzetami da kapieli a ma wanne zamist natrysku w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×