Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unknown_girl

Zdesperowana prosi o radę !!!

Polecane posty

Witam, kieruję swoje pytanie do wszystkich kobiet - jestem 4 miesiące po porodzie. Karmię piersią synka cały czas. Kilka dni temu pobolewał mnie brzuch tak okresowo i w niedzielę faktycznie dostałam miesiączkę. Tylko nie wiem czy to miesiączka czy plamienie? Krwawienie trwa cały czas. I czy jeżeli jest to miesiączka to czy mogę być spokojna o to, że nie zaszłam w ciąże podczas ostatnich 4 miesięcy? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
Ale wiesz, że karmienie piersią nie wyklucza zajścia w ciążę? Jeśli to miesiączka to w ciąży nie jesteś, ale jeśli to co innego to nie wiadomo. Zrób teścik, będziesz miała jasność ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jesli silnie krwawisz to zadzwon do lekarza, tego samego co prowadził Twoja ciążę, a zeby wykluczyć kolejna zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że karmienie nie wyklucza zajścia w ciąże - stąd moje pytanie. A krwawię umiarkowanie, tyle co podczas zwykłej miesiączki. Tylko jak odróżnić plamienie od miesiączki? A test zrobię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mozliwe że to miesiaczka, ja dostałam już po 3 miesiącach:( Jeżeli do tej pory nie \"uważaliście\" to czas zacząć:) No chyba że myslisz o kolejnym dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×