Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość c-i-u-c-h

Ktoś tu może prowadzi C-I-U-C-H-O-LAnd???

Polecane posty

Gość c-i-u-c-h
zastanaiwam sie czy to sie opłaca?Pełno ciucholandów i jakoś ich nie zamykają, wiec chyba taki interes ma sie calkiem dobrze..ale chciałabym żeby mi ktos kto ma w tej branze doswidczenie cos poradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
kto mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość land-ciuch
Jestem osobą bezrobotną i też w ostatnim czasie przysxło mi to na myśl, a może ciucholand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
a znasz kogos kto prowadzi ciucholand?ja szczerze mowiac nie znam.Zastanawia mnie czy prowadzac taka dzilalnosc jestes w stanie zatrudnic kogos i czerpac z tego korzysc czy musisz sama prowadzic ciucholand zeby wyjsc na swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam........
i nienawidzę go. Myślę o sklepie chemicznym, nie będą mi klientki targować się o każde 20 groszy i machać szmatą przed nosem, bo tutaj niteczka sterczy. Dziadostwo, nie interes:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos o tym344555
ja uwazam ze interes bardzo dobry, ale musisz miec dobry towar to jest podstawa. towar taki ze jak ktos wejdzie do sklepu to bedzie chcial wrocic do niego.:) w razie pytan pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
ja mam.... wiesz co jakos w sklepie chemicznym nie widze tylu klientow co w ciucholandach.Naprawde az tak zle w tym biznesie?A ile juz go prowadzisz?Pracujesz sama czy kogos zatrudniasz?Jesli jest to mozliwe, czy moglabys mi cos wiecej powiedziec na temat ciucholandow, jak to wyglada od podszewki?Bylabym bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
wiem cos o tym, tak ja mam zamiar wprowadzic tylko dobry towar.Wole miec wszytsko na wieszakach i wszystko porzadne niz ciuchy na wage ...Nie wiem od czego to zalezy ale w jednych ciucholandach (nawet malych o powierzchni 20 metrow) jest duzy ruch a w innych go nie ma.Od czego tak naprawde zalezy sukces?Czy tylko od towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
ja mam.... i jeszcze jedno pytanko:)Czy sama jezdzisz po towar, czy moze kupujesz przez internet i dostajesz go paczkami?Nie mam jeszcze prawa jazdy wiec mialbym problem z jezdzeniem po towar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam........
pracuję sama, w soboty i niedziele także, bo zawsze jest jakaś robota na zapleczu. Do domu zabieram pranie i szycie. klientki zawsze te same patrzą tylko na to co nowe, ciekawe dla kogo reszta. Mam dość. W sklepie chemicznym zostawiam kilkadziesiąt złotych na raz, a kasuję po kilka co parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
czyli pracujesz 7 dni w tyg???:(Niedobrze... A mozesz mi powiedziec jaki czynsz płacisz za lokal i ile metrow?No i ile na tym biznesie wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
Ja chce maly lokal ok 20 metrow, zauwazylam ze w takim malym lokaliku zawsze sie ktos kreci.Wydaje mi sie ze klienci biora pod uwage to ze moga w szybkim czasie przepatrzyc caly asortyment, czego nie sa w stanie zrobic w tych olbrzymich ciucholandach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam........
Haruję razem z mężem. Lokal własny, mały małym miasteczku. Biednym, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
Widze ze strasznie odradzasz...chyba to zalezy jednak od szczescia.Jedni nie narzekaja na klientow a inni niestety swieca pustakmi.Wlasnie nie wiem skad to sie bierze...Ale wydaje mi sie ze nie jest to mimo wszytsko zly biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-i-u-c-h
Ja mysle o zatrudnieniu kogos na pol etatu.sama nie dam rady prowadzic bo chce rowniez pracowac tu gdzie pracuje...takze dlatego mam taki dylemat bo nie wiem czy jest mozliwe zeby w tym bienesie kogois zatrudnic i jeszcze miec z tego profity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam........
zatrudniłam kiedyś starą przygłuchą i niedomytą:p rencistkę. Dzieliła się ze mną pół na pół, wywaliłam po dwóch tygodniach bez pensji, bo wzięła sobie. Cudzymi rękami nie zarobisz. Pracownik będzie kręcił własne lody, a Ty najwięcej energii poświęcisz nie lumpom, lecz zabezpieczeniu się przed oskubaniem. Będziesz metkować towar, zapisywać, liczyć, kontrolować i podejrzewać . A ona nie ruszy tyłka, żeby pomóc klientce, bo tak fajnie się siedzi. Będzie się stroić, a za parę miesięcy otworzy taki sam sklep i jeszcze Twoje klientki odstraszy. Wybacz, mam tego dość, dlatego tak czarno wszystko widzę. Tego interesu musisz SAMA pilnować, inaczej szkoda zachodu. Ja wstaję o 5 rano, pracuję do 17 i nigdy nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela...
witam...naczytalam sie wystarczajaco ale niech mi ktoś poradzi jak mam oznakowac towar aby właśni pracownik nie oszukiwal na sprzedarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×