Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cała prawda o atmo...

cała prawda o atmosphere

Polecane posty

Gość Cała prawda o atmo...

Moim zdaniem to najtańsza firma dostępna za granicą a wiele osób kupujących na allegro myśli, że to super marka Nie chwaląc się byłam w GB w tym roku, kupiłam kilka rzeczy w sklepie PRIMARK- tam sprzedają Atmosphere. Są to najtańsze ciuchy w mieście jakim byłam Na Allegro widzę kosmiczne ceny, ludzie przepłącają o ponad 50% a sprzedawcy się cieszą wciskając kit, bo JAKOŚĆ tych rzeczy wcale nie jest świetna- takie jest moje odczucie. Torba się szybko zaczęła przecierać, kilka innych rzeczy także nie wygląda najlepiej, a allegrowiczki szaleją bo myślą że kupią coś markowego za niebiańskie ceny gdy tymczasem ta torba http://allegro.pl/item256481501_atmosphere_w eekendowa_torba_jedyna_i_ostatnia_hit.html w sklepie kosztuje 6 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda o atmo...
A piszę to tylko, że bez sensu kupować te ciuchy na allegro :P i przepłacać lepiej uzbierać na bilet do londka i lecieć się obkupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
podaj inne linki atmosphere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda o atmo...
Sama kupiłam tam kilka rzeczy bo były ładne i TANIE a jestem studentką :P ale w Polsce nigdy bym nie zapłaciła takich sum za takie ubrania :( lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te rzeczy
mozna kupicza grosze w u,k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych ludzi porabalo
takie ceny!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda o atmo...
ja bylam w Szkocji i muszę przyznac ze ciuchy z primarku noszą tylko ludzie, których nie stać na lepsze firmy chociaaz nie tym mierzy się człowieka i nic do takich ludzi nie mam. chodzi mi o tych zlodziei na allegro i mydlenie ludziom oczów, że ta firma jest the best :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ale błąd zrobiłam
mydlenie oczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
to fakt atmosfere to w UK najtansza marka Sama mieszkam w Londynie ale często kupuje ciuchy w Primarku są tanie a robone są na wzór innych droższych markowych ciuchów Jednak nie zgodzę się z tym że kupują je tylko biedacy bo w Londynie kupują tam wszyscy bo po co mają przepłacać 2 lub 3 razy więcej za jakąś bluzkę z topshopu jak tu można kupić taką samą tyle że z inną metką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ale błąd zrobiłam
nie mówię, że biedacy, bo tam nikt biedny nie jest :P tylko, że ludzie którzy mają mniej pieniędzy na takie wydatki, oczywiście kazdy kupuje gdzie chce, ale na allegro to porażna bo kupujący myśla , że kupują to co jest najlepsze a w rzeczywistości wcale nie jest :P i nie wiem jakim cudem ta marka zdobyła taką renomę... chyba tylko dlatego , że pochodzi z Wlk Brytanii. Zgodzę się, że ubrania są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kupuje atmosphere w lumpeksach i jestem super zadowolona- ladne, modne, trwale rzeczy:) jakbym jechala do angili tez bym sobie nakupowala w primarku pelno rzeczy:) a co do allegro, to rzeczywiscie tam jest czasem drogo,ale coz, takie zycie, skoro ludzie tyle daja za te produkty, to musza im sie podobac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
Polacy są tego zdania że wszystko co jest z zagranicy to jest lepsze i od razu markowe A tutaj można kupić bluzki tej marki czasami nawet za 0.50F a później ktoś to sprzedaje za niewiadomo jaką kwote na allegro Nieraz można kupić naprawdę coś super za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-007
ja kupuje na allegro;0 poniewaz mieszkam w malym m iescie i unas wszystkie fajne ciuchy nosi co druga dziewczyna i wkurza mnie to więc kupuje włqaśnie na allegro ale bluzeczki (miedzy innymi atmosphere) kupuje za grosze (do 20 zł) nie wiecej!! ale fakt niektóre bluzki są inne niz myslałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagoda
ostatnio kupiłam na allegro tunike taka zielona z kieszonkami smiesznie wygldala na zdjęciu... przyszla w paczce przymierzylam mzoebyć... tzn podoba mi sie tylko myslalam ze bedzie nowa a tunika raczej była uzywana w listopadzie pod koniec jade do irlandii także obczaje ten BUM na ta markę i te wsztskie ciuchy.. czy ktos z was sie orientuje jaka jest cena butów atmosphere w rzeczywistości tzn w primarku? bo nie wierze że buty chodż aponad 80zl a bluzki kolo 20 na nasze a bardzo by mnie interesowaly np. szpilki lub jakies koazaki jak ktos by mi napsial jakie sa ceny i rozrzut cenowy bylabym bardzo wdzięczna... wogole niewiem ile mam wziąśc ze sobą kasy do tej irlandii i to jest glowny dylemat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
ceny butów są różne bo i różna ich jakość Ja kupiłam sobie szpilki zamszowe za 8 funtów Kozaki są np. za 15 ale i mogą być droższe takie krótkie do kostki są za10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie
saszki fioletowe na allegro takie wylicytowali za pomnad 120 zl w KUP TERAZ sa czasem za 140 :O a kupilam je za 12 funtow poza tym balerinki jesli dobrze pamietam to za 8 na buty nie narzekam wygodnie sie chodzi i to raczej takie na 1 sezon wiec cena bardzo przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagoda
Zastanawiam się nad takimi wsuwanymi to raczej nie ś kozaki ale trzewiki takie z niby skróy zamszowej i futerkowaty material jakis ocieplacz w środku... no ale z tego co piszecie to tak w miare jak na buty na jeden sezon to raczej nie drogo... szkoda tylko ze ludzie na allegro sa dziwni... wiem że kazdy chce zarobic ale wydaje mi się ze jak bluzka idzie po 50 zl to juz przesada;/ osobiscie gdybym sprzedawala takie ciuchy to wolalabym wystawiać aukcje na kup teraz... nienawidze bawic sie w to licytowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe zalamana to bylam ja
atmosphere to mozna kupic w polsce za grosze w tesco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie
kochana nie zmyslaj w tesco jest cherokee ;) takie buty identyczne byly z primarku za 6 funtow( chyba) w kolorze takim i czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie
no wlasnie tutaj za 59 zl -czyli drozej o 50 procent, jak ktos mieszka w wawie i ma troche oszczednosci powaznie bardziej oplaca sie leciec do Londynu na wieksze zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagodaa
łee to czekam na wyjazd... nie wydaje kasy i zaoszczędze teraz a tam sobie kupie w cenie butow na allegro to samo i cos jeszcze... jeju niewiem ale ludzie na glowe chyba upadli... a takie tuniki babydoll orientujecie sie po ile są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to, ale nie narzekam, ja kupiłam kilka ubrań tej marki w Irlandii, tam to sprzedawane jest w sklepie Peney\'s i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie
Plaszcz babydoll wydaje mi się ze cos okolo 15 funtow takie kurtki i plaszczyki sa w granicach od 12 do 15 zalezy jaki material, dlugosc itp.\ W kup teraz baby doll widzialam za 259 zl :O W licytacji wychodzi pewnie nieco taniej, ale nie lubię licytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagodaa
no takie płaszcze na alllegro z licytacji to ponad 150 zł... takze z tego piszecie to czekam do wyjazdu nic nie kupuje bo w tej cenie mam buty i płaszcz w zasadzie i namazcalność produktu ;) a czy cos kupie zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la
hm, w sumie troche rozumiem ze kupuja na allegro, nie ma tego sklepu w Polsce a rzeczy sa fajne. szkoda tylko ze ludzie daja takie kosmiczne ceny, no ale kazdy patrzy zarobic. mogliby otworzyc ten sklep w Polsce, choc wtedy pewnie nie byloby to juz takie oryginalne.a ja rok temu w Turcji mieszkalam troche i byl taki sklep m.in z ciuchami tej firmy (no bo pewnie szyte sa w Turcji i sprowadzane) no i np bluzy kangurki po 10zł, torebki po 20zł. z tym ze nie bylo duzego wyboru i mocno przebrane. ale widac jaka jest prawdziwa wartsc tych rzeczy. to samo z H&M. w Turcji bylo sklepik z bielizna H&M i za 2-4zł szorty te same co u nas po 19,99zł albo staniki po 10zł a u nas ok.40zł. wiec niestety przeplacamy konkretnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×