Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cała prawda o atmo...

cała prawda o atmosphere

Polecane posty

Gość Dzagodaa
to akurat że przeplacamy i to spora kase i wkladamy wlascielom do kieszeni to od dawien dawna jest wiadome... gdzies na wschodzie szyte skupowane za grosze marże ododaja i zbijaja fortune... szczegolnie na tych droższych markach.... gdzie np. bluzka kosztuje 100zl jakos w glowie mi sie nie miesci dac tyle za jakąś szmate ;) a co do atmosphere to jest cos takiego jak u nas butik tylko z tego co zauważam to atmosphere to tania marka moze nie doonca jakoś dobra ale fajne kroje wzorowane na droższych ciuchach czasem mozna kupic cos na allegro w poównywalnej cenie no ale jednak bardzo ciekawa jestem jak na zywo wygladaja te ciuchy i ten sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mzoe tak
na zywo primark czyli sklep z tymi ciuchami wyglada tak: wchodzisz na wielka hale pelna wieszakow i polek z tonami ciuchow, butow, torebek, poscieli, paskow, doslownie wszytskiego, nawet ostatnio p[ojawily sie obszywane futerkiem termofory. w sklepie tym jest zawsze tlum ludzi i wilelkie kolejki. po poludniu na podlodze wszedzie walaja sie ciuchy bo nikt nie zawrzcva sobie glowy odkladaniem czegos na miejsce. aha - przy wejsciu bierzesz fioletowy szmaciany koszyk na sznurku i posuwajac sie wolno ( bo duzo ludzi) do przodu wrzucasz wszystko co ci wpadnie w oko nie wnikajac za bardzo ile kosztuje i czy jest dobrej jakosci , tylko patrzyac czy to odpowiedni rozmiar i kolor. nastepnie jak naladujesz caly koszyk stoisz kilka lub kilkanascie minut w tej kolejce i masz czas na przejrzenie rzeczy w koszyku , z reguly odrzucasz na bok jakies dwie /trzy rzeczy i myslisz ze moglas wziac jeszcze to czy to, ale jak jestes sama to juz po to nie idziesz bo przeraza cie ponowne ustawienie sie w kolejce. jak jest ktos z Toba, to szybko dopadasz odpowiedniego wieszaka, przedzierasz sie miedzy ludzmi lapiesz to co jeszcze chcesz i zziajana dopadasz do kasy w ostatnim momencie. przy kasie zawsze jeszcze mozesz kupic swiece zapachowa, a w czasie kolejki dorzucic lezace z boku zapomniane skarpetki. na koniec wychodzisz z wielka reklamowa i niewielkim ubytkiem w portfelu lub na karcie. dodam ze w kazdym pimarku w jakim bylam jest potwornie duszno i goraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mzoe tak
dodam jeszcze z eczesto te sklepy sa pietrowe i wtedy mamy dwie hale i na przyklad na dole jest wszystko dla babeczek i rzeczy do domu , a na gorze dla facetow i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagodaa
zobaczymy zawze moge przejśc i nic nie kupic w zasadzie... z tego co opisujecie to tak naprawde ciut lepiej niż u nas ciucholand ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu..
tylko ze w primarku sa nowe rzeczy i naprawde fajne, moze nie sa najlepszej jakosci ale czy wszyscy w polsce ubieraja sie w markowych sklepach? A gdzie w polsce znajdziecie modne rzeczy takie jak w orsey'u za banalnie niska cene? Nigdzie! A w primarku kupisz modna rzecz za ktora zaplacisz 10 razy wiecej w Topshopie na przyklad. Zaluje paru rzeczy ktore kupilam ale wiekszosc jest bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagodaa
ale nie powiedzialam że rzeczy sa brzydkie i co do jakości nie mam w zasadzie uwag... mam kilka par butów i kilka bluzek i jestem zadowolona ale to raczej z drugiej ręki sa rzeczy a teraz jak pojade to zobacze a chocidzilo mi torche ciut lepiej niz ciucholand o to że rzeczy popoludniu w iwkszosci leżą na ziemi bo widzialam zdjęcia mojego chlopaka mama mi pokazywala a jak jest w rzeczywistości sama zobcze jak juz napsialam i ocenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, Primark, ktory sprzedaje ciuchy firmy Atmosphere to najtanszy sklep w Wielkiej Brytanii i mozna sie tu obkupic za grosze. Na dodatek maja calkiem fajne ciuchy, ale nie warto przeplacac za nie na allegro, ceny rzeczywiscie sa kosmiczne w porownaniu do sklepu. (bluzeczki w Primarku kosztuja od 5 funtow, podkoszulki 1-2 funty, jeansy - 6 funtow, ta wielka torba ze zdjecia - 6 funtow, wszystko jest w zasadzie po kilka funtow, kurtki po ok 15 funtow, paski, opaski, okulary, szaliki i wszelakie dodatki po 1-2 funty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWEETYGIRL
ja kupilam wczoraj w seconhand dwie bluzki atmosphere jedna 4,50zl a druga 5zl material swietny zadbane zapasowe guziki tak jakby nikt w nich nie chodzil nie znam tej firmy ale wydaje mi sie ze dobrej jakosci sa te ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
ja nie tak dawno kupiłam na allegro nową bluzkę atmosphere za 6zł, więc nie wszyscy zdzierają :P mam trochę ciuszków z tej firmy i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ide do lumpeksu to poluje na znane marki, a nie na atmosphere ktore w UK kosztuja nowe taniej niz w lumpeksie w Polsce. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhujkilgmjnh
ja mam duzo ciuchow atmosphere/primark ale z lumpeksow. i niektore, szczegolnie koszulki na ramiaczkach rozciagaja sie i szmaca, ale mam tez rzeczy ktore sa swietnej jakosci, kilka rzeczy mam juz rok-dwa lata i nic sie z nimi nie dzieje. ale to jak w kazdym sklepie, trzeba patrzec na material, wtedy wiaodmo co sie stanie z rzecza po kilku praniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene4
taka prawda...w Anglii sklep Primark ( tam są ciuchy atmpsphere) to chyba najtańszy skep z ciuchami. Przyznaję że można coś fajnego wyszukać ale nie śa to ubrania najwyższej jakości, niektóre wyglądają jak z lumpexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piketpocket
ja nie lubie bluzek z primarka bo sa bezksztaltne ,takie prawdziwe prostokaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć, że to nie prawda, że w Polsce nie można kupić w sklepie marki Atmosphere. Otóż są sklepy (typu końcówki kolekcji czy jakoś tak) w których widziałam ciuchy tej firmy. I rzeczywiście, dosyć tanio. Na Allegro używane bywają droższe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w LND
ale glupoty niektore z was pisza przegladnelam niektore rzeczy na allegro,i powiem wam ze niektore sa niewiele drozsze niz oryginalna cena w primarku, dziwie sie ze to sie komus oplaca! sa naciagacze ktorzy przesadzaja z cenami, ale jak wam sie wydaje ze 50 zl za torebke skorzana ,modny wzr to duzo to ja juzslow nie mama,,, allegro jest po to aby miec coz czego w pl nie ma, bo sie tam nie leci i nie ma mozliwosci kupic od znajomych i jescze kogos krzywda ze zaplacil 10 zl wiecej za ta przyjemnosc... zabulcie za bilet ,nocleg i idzcie do primarka,,, sa tam szmaty pomieszane z dobrej jakosci rzeczami, jak w kazdym sklepie,a jesli sie ktos nabiera na zly material, lub celowo kupuje bo wie ze ta bluzke wywali po wiosnie, bo juz nie bedzie modna, to jaki sens przeplacac... siedzie na dupie i klikac na necie to wy umiecie,,,a poniescie koszt jakiekolwiek , to pgadamy! milego shoppingu :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania/mania
Tak to prawda Primark ma nie zbyt dobrej jakości rzeczy ale są tanie i ludzie je kupuj, niedawno wróciłam z Londynu tam w sklepie te duże torby Atmosphere kosztują 7 funtów a na Allegro są często wystawiane po 60 zł, takie zwykłe torebki worki kupiłam za 3 funty sztuka na Allegro 30 zł a głupie skarpetki 7 par można tam kupić za 2 funty a na allegro 25 zł, jeszcze lepsze hity widziałam na innych stronach innternetowych...kosmiczne ceny trzy krotnie przebijające wartość ciucha który kosztuje w sklepie dużo, dużo mniej...szkoda tylko ludzi którzy przez sprzedawców na Allegro są tak łatwo nabijani w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca.allegro
Dziewczyny macie racje, ze niektorzy masakrycznie przesadzaja z cenami.Jak zaczynalam sprzedawac na allegro !!! przerazily mnie cennny torebek, butow! itd... dlatego jak juz udalo mi sie cos taniego kupic to wystawialam za cenne nie tak kosmiczna :) jak moja konkurencja.Ja sprzedalam a konkurencja miala problem.Nie sztuka jest wystawic za kosmiczna cenne sztuka jest sprzedac ciuch !Czasem nawet dziewczynom zalatwialam poza allegro i byly zadowolone z cen :) Wysylalo sie paczki wieksze to i kozysci byly wieksze Teraz wystawiam ciuszki markowe nike, reebok adodas... i sama jestem w szoku, ze ludzie czasem licytuja tak wysoko !Mysle, ze to zalezy od rozeznania.Pracujac w brazny mam orientacje w cennie i wiem co mozna za ile kupic i wiem, ze czasem ludzie nieswiadomie popelniaja takie cennowe bledy, ale z drugiej strony jak mi sie cos podoba a jest w necie to tez walcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ceny na Allegro bywają kosmiczne...ja ostatnio znalazłam sklep, który m.in sprzedaje odzież i dodatki marki atmosphere. Polecam gorąco, sama tam często kupuję i jest b. zadowolona z obsługi, a przy zakupach powyżej 250 zł wysyłka gratis, więc czasem z kumpelami robimy wspólne zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkiełko ze stali
dobrze wiedzieć swoją drogą się zastanawiam skąd sie bierze szmatexach masa tych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juclucl
o co chodzi sprzedawcy allego z tą cenną? tylko cenna, cenny, cennie:D ciekawe co jej po głowie chodziło, może allegro:D i mam nadzieje, że sprzedaje adidasa bo o adodasie nie słyszałam, no chyba że nie jestem tak obyta jak sprzedawca cenna allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w Londynie nie raz i wiem ze w Primarku sprzedaja szajs. kupowalam tam czasem ale te ciuchy najlepszej jakosci nie maja. a ludzie kupuja na allegro przeplacajac 3 razy i sie ciesza ze maja fajne ciuchy z Wlk.Brytanii.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cina
Sorki. Ale kupując nowe buty za 50 zł ( bądź)- chyba nikt normalny nie spodziewa się, że są one na więcej niż jeden sezon ???? Tym bardziej - kto normalny wierzy w to co sprzedający piszą na swoich aukcjach - przecież to jest marketing - wcisną ci każdy kit żebyś tylko kupiła. Nie wiedziałam, że ludzie są aż tak naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredre
Ja się dziwie jak ludziom brakuje logiki, Jesli jestes taka oburzona ,ze sprzedawcy na allegro maja przebitke to moze kupisz mi rzeczy ze sklepu , ktorego nie ma u mnie w miescie, poswiecisz czas na zakupy , poswiecisz sie n a zrobienie aukcji na allegro, potem w ramach czasu , z ktorym nie masz co zrobic zapaukujesz wszystki i wyslesz mi , bo masz takie cudowne serduszko , aha, przy okazji kup wiecej sztuk i wystaw z ryzykiem ,ze tego nie sprzedasz. Przeciez to co piszecie to parodia! Jak tak pomstujecie na obcych ludzi to moze kopniaka dac mamusi tatusiowi albo mężowi i wysłac po zakupy do primarka ,ktore zrobia wam w cenie sklepowej a nie z przebitką, Niech rodzina się martwi zeby na was nie zarabiac a nie obcy człowiek ma wam robic zakupy w Anglii i jeszcze za frajer pakowac i wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym ze ciuchy atmosphere to szajs, wiem od dawna. bywam czesto w londynie i widze ze to najtansza marka , no i jakosc jest bardzo niska. w primarku sprzedaja tez ciuchy denimCo, sa drozsze od tych atmosphere i lepsze, chociaz tez tanie. smiesza mnie wiec aukcje na allegro gdzie jest wystawiana np torebka za 50 czy 70 zl, ktora w primarku kosztuje 5 funtow...a ludzie mysla ze kupuja rzeczy dobrej firmy.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atmosphere tak jak np. H&M lub nasz polski odpowiednik Reserved to tzw. pseudomarki. Co to znaczy? to firmy,które kopiują ubrania, buty i inne dodatki od znanych projektantów, a potem wytwarzają tanie zamienniki (może nie idealne kopie, bo to zabronione prawem autorskim, przynajmniej w Europie) z gorszych jakościowo materiałów i sprzedają taką masówkę pod własną "marką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja w ogóle nie przepadam za sklepami sieciowymi. Szczerze powiedziawszy korzystam z ekstrawagancko.pl i jestem w 7. niebie, kiedy przychodzi jakiś markowy ciuch do domu. Mają rzeczy bardzo dobrej jakości i firmowe. Np. armanii, czy versace. Nie ma co kupować chińskiej szmiry w sieciowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×