Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły listonosz

ILE ZARABIA LISTONOSZ??

Polecane posty

Gość przyszły listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie
to ok.1500 z napiwkami od emerytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no 1500 netto
plus napiwki od moherów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaznik
witam Mój ojciec jest listonoszem i zarabia na reke 1200 zł miesiąc w miesiąc ale mój brat jest gończym w gminie i tez listy roznosi ale zarabia raz mniej raz wiecej zalezy ile ma listów ale średnio zarabia ok 2000 zł w lecie zarabia mniej około 1000 złotych ale gdu przyjdzie jesień to jego zarobki odrazu rosną najwiecej ile wzioł za miesiąc to 3600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz zarabia ok 2000zł
netto zaleznie od miesiaca srednio wychodzi 2000zl ale fakt faktem nachodzic sie trzeba i z roznymi ludzmi bytowac wiec nie wiem czy na takie warunki pracy 2000zl to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq12345
W Wielkopolsce na cały etat 1850zł brutto + premie itp + ew. tzw. napiwki. Ja ogólnie wyciągam 2000zł - 3000zł na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinx
róznie zależy od rejenu i od etatu niekótrzy mają 0,75 etatu jak doby rejon to na emerytach sie pare stów zarob jeszcze ale płca listonosza to 1200zł przezp pierwsze 3mies potem 1400 + napiwki (zazwyczaj około 100zł) wiec netto 1500 na pełnym etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek RPS
Śląsk 1400 brutto po odciągnięciu wszystkiego 967zł na rękę premia 16% od wypłaty jeśli nie ma skarg wykonujesz wszystkie swoje sprawy bez problemu nie zapominasz wpisywać i rozliczać się prawidłowo i innych debilnych spraw, plus do kieszonki od emerytur i rent 12 płatności na miesiąc więc ok 1400-1500 się wyciągnie zależy od rejonu, ilości rent, emerytur. Oczywiście dodatkowo za staż po jakimś czasie chyba 150zł za kilka lat pracy dodatkowo :D Ogólnie każdy urząd ma inne rejony które różnią się wielkością, ilością "eRek" itd jeśli się trafi na mały fajny rejon z dużą ilością płatności i małą ilością przesyłek i pracuje się średnio 8h to fajnie :) natomiast odwrotnie gdzie praca zajmuje czasem nawet 12h przy większym rejonie z duża ilością przesyłek (tak 12h :) ) to praca listonosza jest bardziej z "przymusu" dla tych co nie mają innego wyboru i nie jest wtedy za fajnie :P Tak więc wszystko zależy od tego jaki się trafi rejon i urząd pocztowy :P, pieniądze mogą być takie same jednak czas pracy na urzędach może sie znacznie różnić, chyba że się ktoś bawi w awizatora ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to myślałam,że listonosze zarabiają o wiele więcej. To przecież bardzo ciężka praca, tyle się trzeba nachodzić. No i różnych ludzi spotyka się na swojej drodze-koszmar. Powinni zarabiać o wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz krakuw
listonosz zarabia 1200 do lapy + premia ok120zl + jak ma rejon wioha duzo emerytur to jeszcze 500-1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz krakuw
stare listonosze zarabiaja 2000 do lapy + premia + 1000 z rent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz Elblag
zarobek 1500 brutto, czyli netto z 1120, a emerytow coraz mniej co maja od listonosza teraz konta maja byc wiec chujoweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipko
około 2 tys. netto + napiwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×