Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka_22

zaciskanie nóg

Polecane posty

Gość Majka_22

Mam problem, gdyż zawsze podczas zbliżeń mocno zasiskam nogi na partnerze - na jego nogach. To są dopiero nasze początki z seksem, ale widze, że go to drażni :( Jak mam robić, zeby jednak nie zaciskać nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiet podczas masturbacji rytmicznie zaciska miesnie ud ktore powoduja pulsowanie na łechtaczce doprowadzajc do orgazmu Musisz zmienic sposob masturbacji dochodzac przez stymulacje reka albo zmienic partnera ktoremu to bedzie odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_22
tak z nogami na ramionach robimy, ale chcialabym tak normalnie, w pozycji kiedy to on leży na mnie... A te nogi... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_22
no wlasnie to chyba przez te masturbacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na beztlenu to są najlepsze orgazmy.. a jeśli się nie obudzi.. jaka słoda smierć!!! oj tak jaka słodka! Ale nich padnie na bok przed wtygnięciem.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze dwie metody masturbacji przeszkadzaj w pozniejszych realacjach z facetami zaciskanie ud i strumien wody na lechtaczke .Mialem dziewczyne ktora dochodziła wlasnie przez zaciskanie ud i seks odbywał sie tak ze ona lezala nadziana na mnie z nogami zacisnietymi a ja rozchylonymi i tak dochodzila do orgazmu dla mnie bylo to takie nudne ze w koncu poszukałem innej ktora dochodzi poprzez stymulacje reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczekcipeczek
Jak bys mu konia bila to bys niemusiala nog zaciskac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mu to przeszkadza to moze kochajcie sie w innych pozycjach - np na lyzeczke, od tylu itp kiedy nie bedzeisz oplatala go nogami a niektorzy faceci to lubia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×