Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhuuyyt

Klub pięciotysięczników - tylko dla wybrańców!!!

Polecane posty

Gość hhuuyyt

Witam! Zakładam ten temat dla tych, którzy zarabiają minimum 5000zł/miesiąc. Napiszcie czym się zajmujecie. Ja jestem agentem ubezpieczeniowym - średnia faktura za 2007 rok to 14000 za miesiąc. Kocham tę pracę. Nie zamienię jej nigdy na nic innego! Kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mialam pojecia ze agent
ubezpieczeniowy tyle zarabia. Nie jest to chyba praca, ktora wymaga szczegolnie wysokich kwalifikacji? ( bez obrazy). Ani wiele wysiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuuyyt
Ze względu na poziom Twojej świadomości nie będę komentował tego co byłaś(eś) łaskaw(a) napisać powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzac na to ze musisz
sie tutaj dowartosciowac szczerze Ci wspolczuje. Wole zyc za 2 tysaice miesiecznie z mezem,anizeli byc takim czlowiekiem jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco
a co trzeba umieć, jakie wykształcenie żeby być takim agentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam do czynienia
z agentami - nie wiem dlaczego tak duzo zarabiaja ? mozesz wytlumaczyc? Cio ubezpieczasz konkretnie ? masz prowizje taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezatrudnialny
Czemu w Polsce tak jest, że jak ktoś dobrze zarabia, to zawsze musi być uznawany za kogoś gorszego?! Autor tematu, jako jeden z nielicznych na tym forum, wprowadza tu pozytywną informację i od razu zostaje de facto nazwany nieukiem i leniem. Jeśliby tak było, to raczej nie mógłby on radzić sobie finansowo o wiele lepiej niż jego krytycy. Prawda? Może by lepiej było tak zapytać go - jak on to robi? Czegoś się nauczyć, by później nie latać po caritasach i do pomocy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda-19
Również własna działalność. Dochód okolo 25-35 tyś miesięcznie. Dwa butiki w centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketing sieciowy przez internet. Średnio 250 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym zgłupł
jakbym tyle zarabiał:D powodzenia w życiu!! i tylko tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×