Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agoosia

Praca w domu - ZAROBISZ 200- 400 Zł MIESIęCZNIE

Polecane posty

Mam ofertę dla osób chcących zarobić parę złotych. Jak jesteś zainteresowany/-na podaj swojego maila. Warto spróbować- zawsze to parę groszy więcej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej agoosia
tzn to jest ten Twój sposób? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością zdarzyło Ci się podejmować jakieś decyzje, związane z pieniędzmi. Choć raz w życiu z pewnością zastanawiałeś się albo nad tym, gdzie i jak zarobić, albo nad tym, gdzie i jak wydać, by jak najwięcej nad tym zyskać czy jak nie stracić. Prawda? Przypomnij sobie – czy łatwo było tego wyboru dokonać? Z mojego doświadczenia wiem, że często jest to bardzo trudne zadanie. A ile razy zdarzyło się podjąć działanie, zaangażować się i w efekcie nie tylko nic nie zyskać, ale bezpowrotnie ponieść spore koszta! Nie wiem jak było u Ciebie, ale mi bardzo bolało. Tak było kiedyś. Teraz jest zupełnie inaczej. Czy wiesz, że istnieją uniwersalne zasady, które pozwalają dosłownie w każdej sytuacji, związanej z finansami, i nie tylko, podejmować decyzje i nigdy nie popełnić błędu? Znajomość i trzymanie się tych zasad sprawia, że każde wybory zawsze dostarczą Ci wyłącznie zysków czy niematerialnych korzyści i nigdy nie narażą na straty czy niepowodzenie. Tak, tak! Żadnych strat i same korzyści. Czy wyobrażasz sobie, jak wspaniałe stanie się Twoje życie, kiedy na wszystkim za co się zabierzesz wyjdziesz jak najlepiej?! Wyobraź tylko to sobie! Teraz ta wiedza jest na wyciągnięciu ręki. Od 1 października 2007 każdy, kto mieszka w województwie Dolnośląskim czy Opolskim lub może tam dojechać, może skorzystać z jednodniowego kursu “Decyzje finansowe. Jak podejmować ryzyko, nigdy nie stracić i zawsze mieć zysk”. Możesz być w gronie pierwszych, kto z Twojej okolicy zdobędzie i skorzysta z tych informacji. Napisz do nas maila na adres – pomogeci@wp.pl Podamy Ci szczegóły i warunki uczestnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy hehhehhe jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×