Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taramtinoo

Komórka na prezent?

Polecane posty

Gość taramtinoo

Czy telefon komórkowy jest dobrym prezentem? Nie jest zbyt oklepany, albo nieelegancki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis anderstud
Jak dla mnie prezent byłby super :) Oczywiście trzeba wybadać, jakie marki i wzory designu obdarowany preferuje, a potem wybrać odpowiedni model. Cały czas marzę, żeby mi ktoś sprezentował LG Shine, ale na razie się nie zapowiada :) Jeszcze jest kwestia twoich możliwości finansowych, bo niektóre komórki, choć ciekawe, to jednak kosztują trochę dużo, jak na zwykły prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie uważam zeby to było nieeleganckie sama tez bym bardzo chciała jakiś nowy fajny telefonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płateczka
Ja tez chciałabym zeby mnie ktos obdarowal takim prezentem :)) a do tego zeby to był oczywiscie moj wymarzony telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlinanna
moim zdaniem to jest bardzo fajny prezent ja osobiscie dostala od mojego narzeczonego prade i uwazam ze to był bardzo fajny pprezent jeden z leprzych jakie kiedykolwiek dostaalm:) prada jest bardzo gustownym i eleganckim telefonem na pewno nie mozna o ie powiedziec ze to oklepany czy kiczowaty prazent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko jęsli chodzi
o sam aparat. gorzej, jeśli ktoś dostaje telefon z aktywacją i musi utrzymywać drugi (bo w dzisiejszych czasach przeważnie każdy już telefon ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztak uwazam
no jasne ze sam aparat ja dostalam od mojej mamy na urodziny ale z karta na abonament moja mam placi abonament a ja sobie za rozmowy i mysle ze to jest bardzo fajny układ, a takiego tel w zyciu bym sobie nie kupiła sama bo jest za drogi i pewnie by mi szkoda było kaski a tak to mam shine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubi33
komorka jak najbardziej nadaje sie na prezent, wiem cos o tym bo sama dostalam Czekoladke i byl to chyba jeden z najepszych prezentow w moim zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×