Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gofry

Gofrownica i grill elektryczny- kto używa?

Polecane posty

Gość gofry

I mógłby powiedzieć mi na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego urządzenia? Chcę kupić 3 w 1: gofry + kanapki + grill. Jaki model polecacie? Czy w ogóle z takiego elektrycznego grilla wychodzi smaczne żarcie? Proszę o rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadaczkagofrow
tydzień temu zdecydowałam się na zakup takiego urządzenia, kupiłam Philips 3 w 1. naprawde godne polecenia. po pierwsze zajmuje mało miejsca, po drugie wyjmowane płyty bardzo łatwo się myje, a po trzecie cena na prawde zachecajaca. Nas o mały włos nie naciągnieto, w media markt urządzenie to "w promocji" kosztowało 260 zł, coś nas tknęło i podjechaliśmy do Saturna, a tam miła niespodzianka, ten sam model 170 zł ! teraz na śniadanie jemy na przemiam sandwicze, gofry, bądż prówki z serem z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofry
a co z tłuszczem z grillowanego jedzenia? gdzie sie zbiera w tym philipsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo polecam takie urzadzenie. nie pamietam jakiej firmy mam bo kupowalam ok 1,5 roku temu. przy zakupie zwracaj uwage na moc u mnie formy do grilla sa pochyle i w 1 koncu zbiera sie tluszcz ja nawet biore kawalek miesa (najczesciej schabu), przyprawiam i grilluje i po jakis 15 min jest super misko do obiadu jesli chodzi o gofry - to najlepsze wychodza z gofrownic o duzej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinkaas
ja używam gofrownicy Breville i cudownie się sprawdza i jeszcze lepiej się ją czyści :) bardzo często robimy różne wersje gofrów, raz na słodko, raz na słono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w sferis kiedyś też taki opiekacz 3w1. Wydałam koło stówki i według mnie to się sprawdza do tostów panini i do gofrownicy, ale nie do grilla. Raz zrobiłam kiełbaski raz zrobiłam filety z kurczaka i sie spalił hehe. Lepiej kupić oddzielny grill elektryczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam CI tego Hyundai'a https://www.al.to/p/202914-opiekacz-hyundai-sm627.html :) Ma oczywiście wszystkie trzy płyty - do kanapek, grilla i gofrów. Do tego ma dużą moc, jest prosty w obsłudze a specjalna powłoka zapobiega przywieraniu. Mam taki sprzęt już od dawna i uważam, że nie ma nic lepszego do przygotowywania śniadań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×