Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelaska

w czym wyprac sweter zeby sie zbiegł?? albo w jakiej temperaturze?

Polecane posty

Gość ewelaska
chce zeby sie zbiegł bo jest troche za duzy ale jesli w sobie nie ma wełny to tez sie zbiegnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbiegnie się
tylko niemiłosiernie wygniecie Nie lepiej komuś oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
jest za szeroki w plecach i nieładnie zbiera mi sie i marszczy gdyby sie troszke zbiegł byłby lepszy, nie wiem co ma w składzie ale czystej wełny chyba nie ma wiec da sie cos zrobic zeby lekko sie skurczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
moze bez wirowania wyprac na 40stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty go nie przymierzałaś przed kupieniem go? nie da rady tak zrobić,żeby ci sie sweter tylko w plecach zbiegł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green fairy
spróbuj go wrzucić we wrzątek, ale nie taką gorącą wodę w kranu, tylko nagotuj gar wody, wlej w michę, wrzuć sweter...może pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
moze sie cały lekko zbiegnac, mam wrazenie ze jak sie w nim chodzi to sie troche rozciagnał , ten mniejszy był bardzo ciasny wiec kupiłam ten ale teraz widze ze nie lezy najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no co ty we wrzatku to sie pewnie rozwali, a czemu na metce pisze ze mozna pracw pralce na 30stopni? jesli puszcze w wyzszej temp. to co moze sie z nim stac albo sie naciagnie albo skurczy, nie wiem czy zaryzykowac jak mi sie rozwlecze to bede musiała wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green fairy
no to trudno się mówi, ryzyk-fizyk, nie? a we wrzątku się nie rozleci, tylko skurczy, bo wiem to z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a jesli nie ma w składzie wełny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green fairy
jak na mój gust to nie musi być wełna, tylko nawet domieszka jakiegoś sztucznego włókna, tym bardziej może sie skurczyć...a w pralce, w wyższej temp rozflaczy Ci się, bo zawsze jest to bełtanie w bębnie..chyba, że masz wypasioną pralkę, ale zazwyczaj na wełnę w programach jets temp 30 st i tyle..bez wirowania na pewno.. oj dziewczyno, to się patrzy, co sie kupuje, a nie potem kombinejszyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no tak ale ten mniejszy był bardzo ciasny teraz widze ze w trakcie chodzenia by sie naciagnał i byl ok ale skad miałam wiedziec, teraz musze cos zrobic zeby sie zbiegł, krawiec nie przeszyje swetra, prawda?poleca mu chyba oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pralkach w programach do prania wełny jest zimna woda,30 stopni i 40 stopni przynajmniej moja pralka tak ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
chyba ze wiecie jaki to sweter, kupiłam w orsayu z najnowszej kolekcji golf z długim rekawem, moze macie i juz prałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
allbo znacie skład bo ja metke uciałam bo maja półmetrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
wiem tak zrobie , a wam sie raczej swetry z orsaya rozciagaja czy zbiegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
teraz nie wiem jaki kupic nastepny sweter, inny kupiłam i jest ok nic sie znim nie dzieje a ten tak sie rozciaga ze az w ramionach mi wisi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierz w goracej
zbiegnie sie, ale bedziedo wyrzucenia, Wysusz rozkladajac na reczniku - nie zbiegnie sie, ale jakis czas potrzyma lepsza forme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
kurcze ile opinii:( chyba bede musiala go sprzedac na allegro bo chyba sie nada sla grubszej osoby, a moze mi powiecie jaki powinnam rozmiar nosic jesli mam pod biustem 70, w biuscie 86, w talii 65? moze maiłam kupic xs a nie s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
wyprałąm w 40stopniach w rekach,nie zbiegł sie, poradzicie co moge jeszcze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
Teraz wypierz w nogach jak w rekach nic nie pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahaut
ekhem, Ty idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelowa
spróbuj w ciut wyższej ale nie za goracej bo ja tak sobie zrobiłam z bawełniana bluzeczką z 30st wyprałam na 60 i sie zrobiła na laleczkę albo misia (ja mam 170cm a moja kolezanka 145cm więc ledwo na nia była a drobniutka szczuplutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku dostałam piękny sweter i za duzy co zrobić żeby go troche skurczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×