Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hola hola 25

poważna decyzja

Polecane posty

Gość hola hola 25

Nie wiem co bedziemy robic, nie chce na razie o tym myslec ... to on sie boi tego co bedziemy robic jak to bedzie jak nie bedziemy sie dotykac ... juz sie wszystko wyjasnilo...nie chodzilo o mankamenty wygladu... tylko o to ze jest ode mnie starszy...sporo starszy... powiedzialam w zlosci ze jego dusze mam w glebokim powazaniu... wlasnie moja wiara w ludzi... w mezczyzn dokladniej mowiac upadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irokez na studniowke
a co dokladnie sie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola 25
nie rozumiem, czemu piję?... niedawno cieszylo mnie slonce, drzewa, usmiech obcej osoby.... no tak trzeba odzyskać jakoś chęci....staram się nie załamywać jakby co... Jakos do tego juz "doroslam". ....Nie chce tracic z nim kontaktu, po prostu nie chce. Chce go poznac, czy sie zmienil itp. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie to jakieś
eee... ja znam te teksty ;) przekopiowałaś je z innego topica... po jaką cholerę to nie mam pojęcia :O ludzie są dziwni :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien lekarza albo dealera
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola 25
nie rozumiem? .... z czego kopia? przeciez gdyby mnie kochal, tak jak twierdzi, zrobilby wszystko, zeby mi to okazac... Myslalam o nim, pamietalam, ale nie majac kontaktu jest latwiej ... wywalic faceta za drzwi (dosłownie) i drzwi zatrzasnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie to jakieś
pierwszy post to kopia z "czy wy też tak mieliście...", pozostałe - nie mam pojęcia :O kurcze, chyba za dużo tu przesiaduje skoro zauważam takie rzeczy:O :O :O idę już gotować obiad a Ty baw się dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola 25
dilera? o czym mowisz? musze podjąć poważną decyzję... nikt mi nie pomoże? gdyby mnie tak traktowal jakis inny koles, powiedzialabym mu prosto z mostu co nim sadze i niech sie wali!! Nigdy nikomu nie pozwolilam tak siebie traktowac... ale czy wywolywanie poczucia winy w czym skutkowalo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie to jakieś
oj, o nic jej nie chodzi - laska wkleja przypadkowe teksty z innych topiców :O ups, miałąm iść gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola 25
chodzi o wszystko... o niego i o mnie... kochałam i kocham nadal, ale wiem ze czas mi pomoże i nikt mnie tak nie będzie traktował... u mnie to jak z trafieniem kosy na kamien... "Ulubiony" moj zwrot-czekaj... powiedział ze nie chodzi o nas... chodzi o przemyslenia które miał w związku z wyjazdem, ale czy to może pomóc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×