Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W kropce nad i

to juz 6 raz prob, nadal boli a dziurka nie rozciagnela sie ani troche..co robic

Polecane posty

Gość W kropce nad i

zaczelam uprawiac sex z moim chlopakiem, wszystko byloby w porzadku gdyby nie to ze moja dziurka jest tak scisla i mala ze nie mam z tego zadnej przyjemnosci, wrecz przeciwnie bol...probujemy juz 6 raz i nic, penis wchodzi z takim oporem ze masakra... poradzcie co robic. A wlasnie, jak sie zorientowac ze tej blony juz nie ma? ZA pierwszym razem nic nie bolalo, nie bylo krwi... ale penis wchodzi daleko, wiec wydaje nam sie ze juz jej nie ma... byc moze i bylo troche krewki, nie zauwazylismy ale w kazdym badz razie nie bylo takiego bolu jak to wszystkie dziewczyny opisuja... POMOZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorator z zdaleka
bo Ty masz wąską szparkę a twoj facet jest zbyt gruby w penisie zmień faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kropce nad i
no tak, ale z tego co wiem to to sie chyba rozciaga... a wcale nie ma jakiegos ogromnego... powiedzialabym ze normalne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem masz natury psychicznej Chyba masz dyspaurenie spowodowana jakąś obawą ... tylko zastanow się czegto sie obawiasz Moze niewłasciwy partner???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajta sobie spokój
z tym seksem, ja nie uprawiam seksu i jakoś żyję, powiem więcej, nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny i też żyję co prawda, to chciałbym mieć no ale jak na razie nie mam i jak już mówiłem, jakoś żyję a ty tu z takimi problemami, phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek pana marszałka
Jakby po 6 razach widać było widoczne rozciągnięcie dziurki, to po 10 latach facet mógłby samochodem wjeżdżać :D . A ogólnie jak nie wchodzi, to spróbujcie od tyłu (na pieska). To jest bardzo anatomiczna pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajta sobie spokój
W książce Doroty Masłowskiej pod tytułem "Wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną" była opisana podobna sytuacja. Bohater wprowadzał swojego przyjaciela w kobietę a ów przyjaciel wchodził z niemałymi oporami. Raz, drugi, trzeci. Nagle trach! Polała się krew i błona pękła. Widocznie nie zawsze za pierwszym razem pęka...;) Ale może w Twoim przypadku jest inaczej niż w dziele MAsłowskiej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajta sobie spokój
a w ogóle, tak z ciekawskości zapytam, autorko W kropce nad i ile masz lat Ty i Twój partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahama mama
Autorka pewnie juz nas opuściła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam to dwa razy ale oba strasznie bolały, boję się że będę miała tak jak autorka. Błonę napewno mam przebitą bo leciała krew, ale chciałąbym mieć przyjemność z sexu a nie sam ból, myślę że może to być spowodowane obawami przed ciąża, bo wtedy zamiast się cieszyć sexem i czerpać z niego przyjemność stresujemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
Jak sie dobrze zabezpieczy to czego sie tu obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska122
Spokojnie dziewczyny!!! Ja tez niedawno zaczynalam i musze powiedziec, ze pierwsze x razy byly bolesne, chociaz moj facet staral sie jak mogl byc delikatnym. Po ktoryms nieudanym razie sprobowalismy za moment i wiecie co??? Bylo bosko, poprostu taki odjazd, a wczesniej nie spodziewalam sie, ze moze nam sie to wkoncu udac. Probujcie, probujcie, na pewnoe wyjdzie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kropce nad i
heh, nie dam sobie spokoju bo takto zwiazek bylby strasznie nudny :) bedziemy probowac ale szczerze mowiac jestem przerazona calym faktem i wydaje mi sie ze to ja jestem jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest taka przypadłośc
Jest taka przypadłośc jak pochwica i pewnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×