Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eboom

Czy warto próbować dorobić w tych reklamach, emailach - ANKIETACH??

Polecane posty

Gość eboom

Chciałabym bardzo skorzystac ale nie wiem która z tych wszystkich "firm" jest naprawę uczciwa i wysyła te ankiety i wypłaca pieniązki, chocby to miało być 100zł na m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam świat reklam
początkowo było ok, wypłata minimalna to jakieś 190 zł. ale jak po dobrych kilku miesiącach zarobki zaczęły się zbliżać do tej sumy, to nagle bum -jakaś awaria, kasa znika z konta. piszę skargi, zażalenia, jadę po nich równo -kasa znów się pojawia, ale... regulamin się zmienia. zarobki można wydać tylko na reklamy w ww portalu [jakieś banery można zamówić i inne takie. tylko na cholerę mi to, kiedy potrzebuję pieniędzy akurat!] w kilku słowach -jedno wielkie szambo, ja się przejechałam i nie polecam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za strona
jaka firma tak leci w kulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem........
niestety większość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam świat reklam
do co to za strona: w takie kulki leci właśnie świat reklam www.swiat-reklam.net niby jest regulamin, ale zastrzegli sobei, że mogą go zmieniać jak chcą i kiedy chcą. czyli wszystko jasne -człowiek klika jak głupi, ciuła te grosze i ciuła, a oni łup i ch*, zmieniamy regulamin, masz te pieniążki, oczywiście, ale tylko wirtualnie dla mnie to kant jakich mało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×