Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiąjący się

Czy zmienić pracę z umysłowej na fizyczno-umysłową?

Polecane posty

Gość zastanawiąjący się

Hej! Pracuje za 900zł - 1000 zł netto (8 h/5 dni w tyg) w biurze w prywatnej firmie. Mam możliwość przejścia do państwowej firmy, na stanowisko operatora wózka widłowego (Mam kurs ukończony + uprawnienia dozoru technicznego). W tej firmie jako operator bym zarabiał 1500 netto + 13tka + talony na świeta (Wielkanoc - 200 zł, Boże Narodzenie - 400 zł) + kasa na bilet (zakład jest pod miastem). Co byście zrobili na moim miejscu ? (Wschód polski) Dodam,że mam wykształcenie wyższe zawodowe (licencjat) + tytuł technika i 2 kursy i znam ang... W trakcie studiów 2-go stopnia (mgr)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
ja bym zmienila.Tez mam licencjata i jakbym miala zarabiac w biurze 900-1000 to juz by mnie tam nie bylo.Chlopie jak ty wyrabiasz z taka marna kasa??Ja jestem baba i zarabiam 1200 netto a po okresie probnym 1500.I tylko dlatego sie zgodzilam bo jakby mialo byc 1200 to bym im podziekowala...... Przeciez zawsze bedziesz mogl zmienic prace pozniej na biurowa.Zawsze mozesz sie tlumaczyc ze zmeinilas wczesniejsza prace na fizyczna bo mialas sytuacje podbramkowa i potrzebowales pieniedzy.zadna praca nie hanbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
na faceta 1 tys to naprawde bardzo marnie.Jak ty utrzymasz z tego rodzine??Rozumeim zeby baba tyle zarabiala...takze przemysl to raczej pod tym katem a nie pod katem ze ty masz licencjata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
a tak na przyszlosc to jak bedziesz sukal pracy biurowej to nie godz sie na takie marne wynagrodzenie.Znadziesz cos bo teraz pracodawcy cenia pracownikow.Mnie na rozmowie jak pytaja o moje oiczekiwania zarobkowe mowie 1500 minimum. Wiec podnies swoja poprzeczke kolejnemu pracodawcy albo popros obecnego o podwyzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym z objawow cukrzycy
a jak autor ma sie rozwjac "za biurkiem"?? :D Patrz na kase i zmien prace. Ja zaluje, ze nie mam uprawnien na wozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
dzisas ja pierole odpierdol sie i zajim sie soba>nie bedziesz mnie poprawiac bo w szkole juz dawno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
dzisaz a twoje rady zeby zostal w tej pracy jak ma ambicje i chce sie rozwijac to no comment!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
to że jestem tępa to moja sprawa i chuj ci do tego pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
to powyzej to nie ja... nie podszywaj sie dzisaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
wkurzaja mnie osoby co to wchodza na jakis topic i zamiast sie jakos wypowiedziec to komentuja ile i jakie ktos zrobił błędy ort!!Normalnie ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, nie macie lepszych zajec??Jak tak lubisz dzisas sprawdzac błedy ort to moze postaraj sie o posadke w podstawowce jako nauczyciel od j.polskiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
i jeszcze jadna rada do autora. Jesli rzeczywiscie masz ambicje i chcesz sie rozwijac to nie rob tak jak podpowiada ci dzisas czyli "zostan w tej pracy", tylko zmien firme.Szukaj pracy biurowej za dobra kase w ktorej mozesz sie nauczyc czegos nowego.Zostajac w obecnej firmie nigdy nie bedziesz czuł satysfakcji bo wysokosc twojego wynagrodzenia jest żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
tate był pijak, mama też, codziennie awantury w domu, nie miałam warunków do nauki i kuleje z ortografiom, ale to nie znaczy że jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
dzisas dobrze napisałam "żenująca" bo nie mam pewnosci??...jesli zrobiłam błąd to najmocniej przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
i znowu sie podszywasz??wiesz co juz lepiej robic bledy ort niz byc tak dziecinnym i bawic sie w podszyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
ok, buziaki, trzymajcie się ciepło, ja musze spadać do pracy bo już wzmaga sie ruch tirów na autostradzie i niedługo wszystkie najlepsze miejsca będą pozajmowane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora2
Widze ze bawi cie podszywanie az tak bardzo ze az zahaslowales mojego nicka.To nic i tak juz mnie tu nie bedzie bo co chcialam napisac autorowi to juz t o zrobilam takze zycze milej zabawy! ps. jesli zrobilam jakis blad ort to przepraszam z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiający się...
Ehhh najgorsze ze w Lublinie tak placa.. po 1000 zl... z łaską :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
a ile lat siedzisz za biurkiem w tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×