Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afrudyta

ATRAKCYJNY WYGLĄD...diety,dietki i nie tylko

Polecane posty

Magdaleno - nie mam pojęcia jak Ty maszerujesz na twisterze :) Ja się po prostu kręcę na boki :) nie robię żadnych wymachów rąk do góry. Ale jak widać każdy ma swoje sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tigresko, a więc załączona była ulotka jak ćwiczyć, a więc trzymając linki w rękach poroszasz nimi tak jak bys chodziła stojąc na kółku i robiąc wymachy mimo woli się kręci kółko no i oczywiście talia, drugie to było trzymając linki unosząc ręce do wysokości ramin, a trzecie oczywiście trzymając linki podnosimy ręce zupełnie do góry, zresztąjest to narysowane pod hasłem twister obrotowy z linkami jest to rzecz prod. chińskiej za 34 zł plus koszty wysyłki, nie wiem czy dobrze robię, ale może coś nie tak jeżeli to kompletna kaplica 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa.... :) To wszystko jasne :) Ty masz twister z linkami a ja mam zwykły - bez linek :) Dlatego ja tylko sie obracam :) A jesteś zadowolona z zakupu? I gdzie reszta? Afrudytka - żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 pozdrawiam dziewczynki 👄 🌼 ćwiczę dzielnie , wiosna za pasem i trzeba będzie sie rozdziać z okryj biedy a co za tym idzie pokazać to sadło, dzisiejsze ważenie okazało sie korzystne, wprawdzie powoli ale na szęście waga idzie w dół, jest to duzy wysiłek ale są na szczęście efekty, ćwiczę oczywiście tez już dochodzę do pół godziny, ale teraz ćwiczę tylko tak jak ty, sądzę że efekty będą bo mięsnie mam tu i tam obolałe , rano w tygodniu bardzo wcześnie bo przed pracą, 👄🌼 🌼 afrudytko gdzie się kochana podzieważ, czy zamieszkasz jeszcze w tym domu ? 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję spadku wagi! Ja nadal omijam to urządzenie z daleka :) Ja zaczełam biegać - cały tydzień biegałam na bieżni na siłowni a ponieważ w marcu na siłowni raczej mnie nie bedzie to zamierzam przeniesć sie w plener. A tu niestety dziś śnieg z deszczem padał, teraz sam deszcz... :( Coś muszę wykombinować :) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 u nas tez pogoda paskudna, przed momentem tak lało, ze brak słów, oby tylko jutro rano było znośnie, chodzi o poranny marsz mam nadzieje go wykonac, jakoś zadna dziewczynka sie nie odzywa, co u Was kochane słychać??? dzisiaj weszłam tez na forum odnośnie twisstera, recenzje są budujace zobaczymy co będzie ??? pozdrawiam te reklamy w internecie to jest krótko mówiąc horror już myślałam że znów wszystko uciekło nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombellos1
Hej dziewczynki;P Ja co prawda jestem facetem ale.....odkąd przestałem trenować urusł a właściwie rośnie lub moze rusł mi mięsień piwny;D;D;D Juz nie rosnie bo klubowy dietyk mi polecił kropelki Herbaton. Są bardzo skuteczne ponieważ...Po prostu nie chce sie po nich jesc... Można je zakupić w sklepach zielarskich lub w sklepie herbapol-u. Tylko dziewczyny!! nie przesaszajcie!!!!!! bo jeszcze mi w anoreksje jakąś powpadacie;P jak cos to moje gg 4809113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:)))) Biję się w pierś bo zaniedbałam was niewybaczalnie ale po prostu nie mam czasu jak dawniej. Widzę że generalnie towarzystwo się wykrusza a szkoda. Na szczęście pojawił się jakiś rodzynek który martwi się o nasze kształty i który chyba już wszystkie uwiódł na gg bo tu cisza i spokój;P pozdrawiam i brać się za robotę bo wiosna tuż tuż buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izulko! :) Cisza tu i spokój bo nikt tu nie zagląda... :( Szkoda, bo fajnie było... A ten rodzynek to takie wpisy pozostawił równiez na innych wątkach więc myślę, że nie tyle uwodzi co handluje kropelkami ;) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tuigresko , izulko, zaglada tutaj prawie codziennie, ale niestety nikogo n ie było więc pomyslałam sobie że macie juz jakis inny topik, popzdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! A ja byłam pewna, że będę miała kilka stron do poczytania, a tu CIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISZA!!!!!!..................Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie za Wami stęskniłam,miałam dłuuuuuuuuuuuga przerwę,ale już mam nadzieję,ze to się zmieni,jeszcze się odezwę,papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombellos1
Heyyka.hiihih rodzynek;P dobre i wcale nie handluje żadnymi kropelkami!! po prostu jak macie sie truć jakimis specyfikami które tak naprawde nie działaja to dziewczynki kochane tu macie ziołowe krople które na 300 procent u każdej z was zadziałają ponieważ one was nie odchudzają tylko działają tak że nie chce wam sie jeść.więc nie musicie sie katować i wszystkie będziecie zaadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, ktoś odkopał temacik :) ja tam nie marudzę, nie torturuję się, nie jestem na diecie a ważę o wiele mniej niz na początku tego topiku :) nie jest rewelacyjnie gdyz nadal waze za duzo ale cieszę się ze jest mniej - oby tak dalej! :P a jak u innych ze \"starej gwardii\" ? :) moze ktoś sie odezwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tigressko!:) U mnie różnie. Ostatnio jeszcze bardziej nerwami żyję, niż dotychczas, także na szczęście tyć, nie tyję, ale oczywiście nie pogniewałabym się jakby poszło sobie jeszcze parę kilogramów:) Pozdrawiam Ciebie Tigressko, osobę, która \"odkopała\" temacik i wszystkie byłe \"forslimki\";).............Miłego dnia i weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :)) Wracam. Napiszę krótko>> poniosłam porażkę na całej lini tzn schudłam i to dużo ale na Meridii czyli jednym słowem po najmniejszej lini oporu. A kilogramy pewnie wrócą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka666666
witam was drogie panie;p wlasnie znalazlam ten wontek i chcialabym spytac czy mozna jeszcze kupic for slim... bo niestety inne tabletki mnie zawiodly mam nadzieje ze to forum jeszcze zyje;p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×