Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujacapracy

grafik komputerowy

Polecane posty

Gość poszukujacapracy

chcialbym skonczyc roczna lub 2-letnia szkole dla grafikow komputerowych.ale mam pewne obawy ze sobie nie poradze. czy ciezko jest w takiej szkole czy trzeba miec zdolnosci plastyczne czy wystarczy sama wyobraznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko jest wstrętne
Dokładnie. Same chęci nie wystarczą (wiem to po sobie :) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki powyzszej
wypowiedzi----- a chodzilas do takiej szkoly????? tzn ja ma wyobraznie, wiele ciekawych pomyslow tylko nie mam zdolnosci jesli chodzi o np narysowanie czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem grafikiem. Do szkoły nie chodziłam, sama sie wszystkiego nauczyłam. I nie wyobrażam sobie pracować w tej branży bez tzw \"polotu\"... Owszem, wyobraźnia jest tu rowniez niezbędna. Ale jak Ci przyjdzie np zaprojektować jakiegos śmiesznego ludzika- ogórka na opakwanie kiszonych to co zrobisz...? Samymi zdjeciami nie zawsze sprawe sie załatwi... Potrzebny tablet i do dzieła. A jesli nie umiesz... to wybierz inny zawód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
chodzilam do policealki, niewiele sie nauczylam :( no ale mniej wiecej wyksztalcenie mam pod grafika komputerowego a pracuje w branzy wlasnie reklamowej. Taka jest prawda ze najwiecej czlowiek sie uczy w praktyce a nie na nudnych zajeciach szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×