Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotnaONA

Rozmazane oczy..

Polecane posty

Nie wiem czy to ja nie potrafie oczy malowac... Maluje tuszem Magnif\'eyes RIMMEL i kredka tez lepszej firmy... dodaz ze wykonuje cały makijaz codziennie czyli nakładam podkład i przypudrowuje...a moj problem polega na tym ze mam zawsze czarne pod oczami po około godzineie... to nie jest tak ze tylko w kącikach tylko nawet pod oczami sa takie czarne... :( nie wiem jak juz mam te oczy malowac... maluje górne i dolne rzęsy.. ostatnio pzrestałam dolne malowac juz bo wtedy jeszce gorzej mi sie rozmazywało .. a kredka tylko podkreslam oko.. CZY JEST NA TO JAKIS SPOSOB ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucienne
może za dużo nakładasz tuszu... spróbuj pomalować sobie rzęsy tuszem a następnie wiązc jakąs chusteczkę zbliżyć ją do oka tak aby zamykając oko rzesy ocierały się o chusteczke (dolne jak i górne) .. powtórz to kilka razy... zbierasz w ten sposób nadmiar tuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucienne
no i oczywiscie nie trzyj oczu ;P... napewno o tym wiesz... problem moze rowniez polegac na tym (nie wspomnialas o tym, ale czasem zdarza się to różnym kobietom) ... możesz być uczulona na ten kosmetyk i moga ci uczy łzawic a tym samym nieco rozpuszczac tusz czy kredke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkład doskonale matuje... nawet przez cały dzien.. nie musze go poprawiac... tylko cały xczas musze zerkac do lusterka i patrzec czy juz mam since czarne pod oczami z tuszu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flava
a ja mam pytanie jak się malować tym tuszem magnif'eyes żeby wychodziły takie fajne długie rzęsy?bo mi wychodzą takie środnio długie i strasznie posklejane a jak je rozczeszę to się robią krótsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×